İL KOORDİNASYON KURULU VE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI. « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

İL KOORDİNASYON KURULU VE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI.

Bu haber 24 Ocak 2023 - 13:16 'de eklendi.

İl Koordinasyon Kurulunun 2022 yılı 4. Dönem toplantısı ve İl İdare Şube Başkanları toplantısı, Valimiz Ömer Faruk Coşkun başkanlığında, paydaş kurum temsilcilerinin katılımıyla düzenlendi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Coşkun, “2022 yılı yatırımlarının yıl sonu gerçekleşmeleri ile ilgili yatırım izleme raporlarını incelediğimizde, il genelinde yatırımcı kamu kurum ve kuruluşlarımız toplam 362 proje üzerinde çalışmalarını yürütmüştür. Projelerin toplam tutarı 23 milyar 49 milyon TL, 2022 yılı ödeneği ise 3 milyar 394 milyon TL’dir.

Çalışmalarımıza hız vererek neticelendirmek için gereken gayreti göstereceğinize olan inancımla, tüm kurum ve kuruluşlarımıza başarılar diliyor, yatırımların hayata geçirilmesinde emek sarf eden tüm çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nün İl Afet Risk Azaltma Planı ve Karayolları 5. Bölge Müdürlüğünün hemzemin geçitler hakkında sunumları ile devam eden toplantı, kamu kurum ve kuruluşlarımız ile Belediyelerimizin 2022 yılı yatırımlarının yıl sonu gerçekleşmeleri, İl İdare Şube Başkanlarımız ile yatırımlar dışında kurum ve kuruluşlar tarafından alınması gereken tedbirler ve koordinasyonu gerektiren konuların değerlendirilmesi ile sona erdi.