İstanbul TATLIDER’de Bayrak değişimi yaşandı! | Afşin Haber
SON DAKİKA

“Nuri Pakdil’i Rahmet ve Özlemle Anıyoruz”

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

ÖZEL YILDIZDAN PİKNİK VE ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Başkan Gürbüz, “Güneşin enerjisi belediyemize güç veriyor”

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

İstanbul TATLIDER’de Bayrak değişimi yaşandı!

Bu haber 22 Mart 2021 - 6:12 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

İstanbul’da faaliyet gösteren Büyüktatlı Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TATLIDER)’de Bayrak değişimi yaşandı.

İstanbul’da gerçekleştirilen seçimlerde Dernek Başkanlığı için 3 aday yarıştı. İsrafil Bahçe,Murtaza Kara ve Buhari Ceren Dernek Başkanlığı için seçime girdi. 

Yapılan Genel kurul sonunda Murtaza Kara TATLIDER’in yeni Dernek Başkanı oldu.

Seçime ilişkin açıklamada bulunan İstanbul Kahramanmaraş Dernekler Federasyon Başkanı Uğur Yinanç, Federasyon üyemiz Büyük Tatlar Derneğimizin bugün yapmış olduğu genel kurul seçiminde yeni Dernek Başkanı Murtaza Kara olmuştur. Demokrasinin gereği olan seçim başarıyla sonuçlandırılmıştır. Bugüne kadar görev yapan dernek başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerine sağlıklı huzurlu bir ömür diliyor yeni gelen yönetime başta Murtaza Kara kardeşimiz olmak üzere tüm yönetim kuruluna başarılar ve üstün muvaffakiyetler diliyorum dedi.

Genel Kurulda bir konuşma yapan AFŞİNDER Başkanı Ahmet Ardıç,Bugün yapılan Büyüktatlar Derneğimizin genel kurulunda Sn. Murtaza Kara Dernek Başkanlığına seçilmiştir. Kendisini ve çalışma arkadaşlarını tebrik ederiz. Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Üç yıldır bu önemli görevi başarıyla yürüten Sn. Israfil Bahçe ve yönetim kuruluna ise emek ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Diğer aday Sn. Buhari Ceren ‘i ise bu hizmet yarışındaki medeni cesaretinden dolayı kutlarız.Kazanan Büyüktatlar , kazanan Afşin, kazanan Kahramanmaraş olmuştur inşaallah dedi.

Sosyal Medya hesabından açıklama yapan önce ki dönem Başkanı İsrafil Bahçe, Dün yapılan Tatlıder 4. Olağan genel kurulumuzda başkan seçilen Murtaza Kara abimiz ve ekibini kutlar başarılar dilerim.Diğer başkan adayı Buhari Ceren abimize de sürece katkılarından dolayı teşekkür eder hayatında başarılar dilerim dedi.

Buhari Ceren ise yaptığı açıklamada, Bu seçim atmosferinde gerek yanımda olan ,gerek manevi desteğini esirgemeyen tüm Dostlarımda Allah razı olsun. Hepinizi Allah için seviyorum dedi.

AFŞİN HABER’e konuşan TATLIDER Yeni Dernek Başkanı Murtaza Kara ise,seçim sonucunun başta Büyüktatlı Mahallemize ve Derneğimiz hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi.

Hayırlı olsun.