SON DAKİKA

Gürbüz; “Besi OSB, 5 bin kişilik istihdam yaratacak”

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Bakan’dan Kahramanmaraş’a Demiryolu cevabı!

EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş’ta Demokratik Sağlık Sen Resmen Kuruldu!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

İYİ Parti Darende İlçe Başkanından Haberin Merkezine ziyaret!

Bu haber 13 Ekim 2020 - 5:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Malatya’nın Darende İlçesi İYİ Parti İlçe Başkanı Meslektaşımız Ahmet Çakır, Afşin ziyareti kapsamında Afşin Merkez Yayın Grubunu da ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ile bir süre görüştü.

Bir Gazeteci olarak Darende’nin sorun ve sıkıntılarını çok iyi bildiklerini belirten ve halkın nabzını günlük tutan bir Basın mensubu olarak İYİ Parti Darende İlçe Başkanlığı görevi kendilerine tevdi edildiğinde de düşünmeden kabul ettiğini söyleyen Darende İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Çakır,çalışmalarımıza sahada devam ediyoruz. Bugün de daha önce büyük dostluklar edindiğim Afşin İlçemizdeyiz. Burada İYİ Parti Afşin İlçe Başkanımız Mehmet Ali Taşkale başta olmak üzere dostlarımızla buluşma ve görüşme imkanı bulduk.  Misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ise, Darende deyince ilk aklımıza gelen isimlerden bir tanesi de Ahmet Çakır abimizdir. Hem meslektaşımız olması hem de Darende sevdalısı olması sebebiyle bizlere her zaman Darende İlçesinde ev sahipliği yapmıştır. Ziyareti bizleri memnun etmiştir. Siyaseten İlçe Başkanlığı gibi şerefli,onurlu ve ağır bir görevi üstlenmiş olması da yaşadığı İlçeye aşkı,sevdası ve sevgisini göstermektedir. Rabbim yar ve yardımcısı olsun dedi.

Çakır, beraberinde ki heyetle daha sonra GÖNÜLDER Başkanı Hüseyin Bozkurt’u da ziyaret ederek Afşin’den ayrıldı.