SON DAKİKA

Şehir Meydanı Projesinde Yıkımlar Başladı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Aycan,Boşanmış Aileler ve Çocuk İcrasına ilişkin konuştu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

En Büyük Sağlık Sorunu: Fiziksel İnaktivite

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Mahir Ünal ve Ak Parti Heyetinden Şehit Ailesi ve Ashab-ı Kehf Camiine ziyaret!

Bu haber 23 Nisan 2021 - 6:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mahir Ünal ve Ak Parti Heyetinden Şehit Ailesi ve Ashab-ı Kehf Camiine ziyaret!

Önce ki gün ilçemiz Afşin’e ziyaret gerçekleştiren Adalet ve Kalkınma Partisi TBMM Grup Başkan Vekili Mahir Ünal,Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç,Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av.Fırat Görgel,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör İlçe Teşkilatında Partililerle buluştuktan sonra 2 önemli ziyaret gerçekleştirdi.

İlk olarak Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından yapılan Ashab-ı Kehf Camii Şerifini ziyaret eden Ak Parti heyeti burada Afşin İlçe Müftüsü Hayrullah Balta’dan Cami ile ilgili bilgiler aldı. 

Caminin Afşin’e hayırlı olmasını temenni eden Ak Parti TBMM Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, emeği geçenlere teşekkür etti.

Daha sonra Bitlis’in Tatvan ilçesi kırsalında askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 11 askerden biri olan Topçu Astsubay Üstçavuş Nazmi Yılmaz’ın (28) baba ocağına ziyaret yapan Ak Parti heyeti burada Şehidin ailesine başsağlığı diledi.

Şehit Nazmi Yılmaz adına bastırılan Hatıra Pulunu aileye hediye eden  Ak Parti TBMM Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, Allah (cc) böyle acılar bir daha yaşatmasın temennisinde bulundu.