Memleket Partisi Afşin İlçe Başkanından Haberin Merkezine ziyaret! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Başkan Gürbüz, “Saraykent Fiberkent oluyor”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, TEKNOLOJİ

Memleket Partisi Afşin İlçe Başkanından Haberin Merkezine ziyaret!

Bu haber 16 Haziran 2021 - 5:22 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

Muharrem İnce’nin Genel Başkanlığında kurulan Memleket Partisi yurt genelinde hızla teşkilatlanıyor.

Memleket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığının ardından İlçelerde de teşkilatlanma çalışmaları başladı.

Memleket Partisi Afşin İlçe Başkanlığına ise Mehmet Ceren atandı. Ceren, Partisinin Afşin İlçe Teşkilatını kurma çalışmalarının başladığını söyledi.

Dün Afşin Merkez Yayın Grubuna ziyarette bulunan Memleket Partisi Afşin İlçe Başkanı Mehmet Ceren,Muharrem İnce’nin ileri görüşlülüğü ve samimiyetinden dolayı bu Partiye hizmet etme kararı aldığını ve Afşin’de Teşkilatlanmayı tamamlamak üzere İstanbul’dan Afşin’e taşındığını söyledi.

Afşin’e bağlı Büyüktatlar mahallesinden olup İş dünyasının da yakından tanıdığı isimler arasında bulunan mehmet Ceren daha önce Büyüktatlar Mahallesine Muhtar olarak da hizmet vermiş bir isim.

Başta Santraller olmak üzere şehrimizin her sorununa odaklandıklarını ve bu sorunların çözümü noktasında elini taşın altına koymak için çalışmalara başladıklarını belirten Memleket Partisi Afşin İlçe Başkanı Mehmet Ceren,sadece d-sorunlarla değil Afşin’in hak ettiği hizmetleri alabilmesi noktasında da mücadele vereceklerini söyledi.

Hedefimiz yöremizin sorunlarını Yöneticilerimizin gündeminden düşürmemek diyen Ceren, Genel Başkanımız Muharrem İnce’yi önce Afşin’e sonra da halkla buluşmak adına Tatlar’a kadar getireceğiz. Halkın içerisinden gelen bir Genel Başkanımız var. Emekçi bir ailenin çocuğu olarak bu halkın içerisinde birisi olarak bizleri en iyi anlayan da yine Muharrem İnce’dir dedi.

Mehmet Creren’e ziyaretinden dolayı teşekkür eden Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’de Memleket Partisinin İlçemize hayırlı olması temennisinde bulundu.