SON DAKİKA

Kahramanmaraş’ta Demokratik Sağlık Sen Resmen Kuruldu!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de BBP Kadın Kolları’da istifa etti!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

AYCAN;”ÖĞRENCİLER KREDİLERİNİ ÖDEYEMİYOR”

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Özgül; “Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığına talibim”

Bu haber 21 Eylül 2020 - 5:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Gençlik Kolları Başkan Adayları adaylık açıklamasında bulunmaya devam ediyor. Ak Parti Afşin İlçe Teşkilatının sevilen simalarından Aytekin Özgül’de Afşin Gençlik Kolları Başkanlığına talip olduğunu açıkladı.

AFŞİN HABER’e konuşan Ak Parti Afşin İlçe Gençlik Kolları Başkan Adayı Aytekin Özgül, Çocukluğumdan bu güne  bir neferi olarak çalışmaktan onur duyduğum Ak davama hizmet etmek yolunda edindiğim siyasi tecrübelerimi bilgi ve becerilerimi yine bu davaya hizmet eden büyüklerimizin öncülüğünde, liderimiz, genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın bize göstermiş olduğu 2023,2053 ve 2071 hedeflerine taşıma yolunda emin adımlarla yürüyen teşkilatımızın bayrağını daha ileriye taşıma yolunda Ak Parti Afşin İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Görevine Bende Talibim dedi.

AYTEKİN ÖZGÜL Kimdir?

1993 Afşin doğumluyu.  ilk ve ortaöğretimini Afşin’de tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü mezunu. Aynı zamanda Kahramanmaraş Sütçü imam Üniversitesi Afşin Meslek Yüksek Okulunda Muhasebe ve İşletme olmak üzere üç üniversite diplomasına sahip.

2013 yıllından bu yana Afşin’de organizasyon işletmeciliği yapmakta.Birçok sosyal sorumluluk projesinde yürütücü olarak görev aldı.

2015 Yılında Afşin İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Aktif Siyasete başladı.Akabinde Oluşturulan Yürütme Kurulunda Üniversiteler Birim Başkanlığı Görevine Getirildi.2018 Yılında Yapılan Üneversite Konsey Seçiminde Afşin Meslek Yüksek Okulunda Konsey Başkanı Olarak Seçildi.2019 Yılında İlçe Başkanlığı Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Seçildi.

7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 Genel seçimleri, 16 Nisan 2017 Halk oylaması, 24 haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler, 31 Mart 2019 Yerel  seçimlerinde Ak Parti Afşin İlçe SKM Başkanlığı Bünyesinde Aktif Görev Aldı.

Orta Düzeyde İngilizce bilmekte, evli ve bir çocuk babasıdır.

Ak Parti Camiasına hayırlı olsun.