SON DAKİKA

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Öztunç: “Emeklilere Konut Yapacağım!”

Bu haber 26 Mart 2019 - 7:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş Milletvekili ve Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere artık sayılı günler kala bugün sivil toplum örgütlerine ziyaretler düzenleyerek (STK) temsilci ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yerel seçimler için artık son düzlüğe girilirken, Millet İttifakı’nın rüzgârı arkasına alan adayı Ali Öztunç, seçim çalışmaları kapsamında faaliyetlerine vites artırarak devam ettiriyor.

Sokakta, çarşıda, pazarda hemşerileriyle her zaman birebir diyalog içerisinde olan ve güvenilir anketlere bakıldığında bu çalışkanlığının ödülünü farkla aldığı görülen Öztunç, bugün de Dulkadiroğlu ilçesinde STK’lara ziyaretlerde bulundu.

 Balkan Türkleri, Koruyucu Aile Derneği ve Emekliler Derneği temsilcileriyle mevcut ekonomik ve sosyolojik durumu değerlendiren Atom Karınca, yaptığı son açıklama ile de emekli vatandaşlara müjdeli bir haber verdi.

EMEKLİYE EV, SU FİYATLARINA İNDİRİM GELİYOR

Öztunç Açıklamasında Şunları Söyledi;

“Emeklilere kooperatif kurarak konut sahibi yapacağım. Kavlaklı-Cüceli arasındaki köprüyü yaptıktan sonra baraj bölgesinde yeni bir kent yaratacağım. O bölgedeki hazine arazilerini emeklilere konut için kullanacağız. Emeklilere suyu belli tonda ücretsiz vereceğiz. Su fiyatları şehir genelinde ise %30 indirimli satılacak.”

“KAHRAMANMARAŞ HALKI AK PARTİ’YE DERS VERECEK!”

“Seçim yaklaşıkça, benim kazanacağım belli oldukça ne yapacaklarını şaşırdılar. Bugüne kadar ortada olmayan vekiller kapı kapı geziyor, şiir okuyor, türkü söylüyor… Aday Fahrettin Bey eline yaş pasta alıp akşamları evlere gidip çocukların doğum gününü kutluyor. Sayemde halkla iç içe olmaya başladılar. Sayemde bakanlar Kahramanmaraş’ın yolunu öğrenmeye başladı. Ne yaparlarsa yapsınlar, Kahramanmaraş halkı Ak Parti’ye ders verecek. Ak Parti’nin şımarıklığına bu seçimde ders verecek.”