SON DAKİKA

Afşin Sucukları artık Müşteriye Vakumlu olarak sunuluyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

60 Ülkede çekimler yapan Modern Evliya Çelebi’den AFŞİN HABER’e ziyaret!

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Öztunç Koronavirüs Salgının Teğet Geçtiği Nurhak’ta!

Bu haber 09 Mayıs 2020 - 7:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Atom Karınca Öztunç’tan Nurhak Ziyareti!

CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, Koronavirüs salgınının kol gezdiği Türkiye’de, teğet geçen ve etkisiz kalan nadir bölgeleri arasında yer alan Nurhak ilçesini ziyaret etti. Belediye Başkanı İlhami Bozan ile görüşen Öztunç, başarılı çalışmalar dolayısıyla tebriklerini sundu.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, seçim bölgesi memleketinde bir dizi ziyaretler ve görüşmelerde bulundu. Koronavisürün adeta uğramadığı ve alınan tedbirler sonrasında vahim durumların yaşanmadığı Nurhak’ta, Nurhak Belediyesini ziyaret eden Öztunç, Belediye Başkanı İlhami Bozan ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından karşılandı.

CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül’ünde katıldığı ziyarette Belediye Başkanı İlhami Bozan’dan çalışmalar ve koronavirüs mücadelesi hakkında bilgiler alan Öztunç, başarılarından dolayı Başkan Bozan’ı ve emeği geçen yetkilileri tebrik etti.

Nurhak Belediyesinde yapılan görüşme ve bilgi alışverişinde Ali Öztunç’a CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül, Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan, Belediye Başkan Yardımcısı Kefo Eyüp, Belediye Meclis Üyeleri, Mehmet Güzel, Hasan Paker, Celal Çöplü, CHP Nurhak İlçe Başkanı Oruç Kömesöğütlü, muhtarlar ve gençler yer aldı.

Yapılan ziyaret ve görüşmelerin ardından Ziyaret ve Koronavirüs salgın günlerinin anısına Nurhak Belediyesi girişinde hatıra fotoğrafı çektirildi.