SON DAKİKA

DERYA ŞEN ‘ZULMET’ KLİBİNİ MELEKLERİYLE TANITTI

GENEL, GÜNCEL, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

Yardımcıoğlu’ndan Eğitim Bir Sen’e ziyaret!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Gürbüz, “Elbistan proje yağmuruna hazır olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Öztunç, Londra’da Hemşerileriyle Hasret Giderdi!

Bu haber 23 Aralık 2019 - 6:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, İngiltere’nin başkenti Londra’da Kahramanmaraşlı hemşerileriyle bir araya geldi.

Günün her saatini Kahramanmaraşlının sorunlarına ayırarak refah ve mutluluk seviyesinin artması için mücadele yürüten Atom Karınca Ali Öztunç,  yoğun mesai programı içerisinde tüm koşuşturmasına rağmen yurtdışında yaşayan hemşerilerine de mutlaka zaman ayırıyor.

Ali Öztunç son olarak İngiltere’nin Londra şehrinde Kahramanmaraşlılarla bir araya geldi. Erken saatlerde İngiltere Kahramanmaraşlılar Eğitim ve Kültür Derneği’ne ziyarette bulanan Öztunç, hemşerileriyle memleket meseleleri üzerine sohbet etti. İngiltere Alevi Kültür Merkezi’ni de ziyaret eden Öztunç, sonrasında DEM-DER’in(Demircilik Kültür ve Dayanışma Derneği) düzenlediği dayanışma gecesine katıldı. Öztunç, Tolga Sağ’ın da sazıyla eşlik ettiği gecede hemşerileriyle hasret giderdi.

Gece geç saatlerde ise uçağa binerek tekrar Türkiye’ye dönen Öztunç,  ayağının tozuyla yeni günde Meclis Genel Kurulu’nda gerçekleştirilen bütçe görüşmelerine katıldı.