SON DAKİKA

Şehir Dezenfekte Ediliyor.

GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Taşkale, Kongreyi değerlendirdi; “İyi Olacak İnşaallah”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

ÖZTUNÇ; “KAHRAMANMARAŞ’IN KONAKLARI SAHİPSİZ!”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Elbistan Belediyesi kitap ve oyuncak kumbarası projesini hayata geçirdi.

ASAYİŞ, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

Sefer Aycan,AKEDAŞ’a Elektrik Dağıtımında aksama yaşandığını söyledi!

Bu haber 11 Temmuz 2020 - 6:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Prof.Dr.Sefer Aycan,Çağlayancerit İlçesinin bazı Mahallelerde muhtarlarla yapılan görüşmelerde Elektrik dağıtımlarında meydana gelen aksamaların giderilmesi hususunu AKEDAŞ Genel Müdürlüğüne yazdığı yazı ile hatırlattı.

İşte o yazı;

ADIYAMAN KAHRAMANMARAŞ ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ

 GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizin Çağlayancerit İlçesine yaptığımız ziyarette muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelinmiş, sorunları ve istekleri dinlenmiştir.

Çağlayancerit İlçesi Boylu Mahallesi Muhtarı ve mahalle sakinleri mahallelerinde elektrik dağıtımında sorun olduğunu belirtmişlerdir. Sorunun nedenini trafo yetersizliği olduğu, hatta trafo ihalesine çıkıldığını ve sonra ihalenin iptal edildiği belirtilmiştir. Yaşanan sorunlar nedeniyle Boylu Mahallesine acilen trafo yapılmasını talep etmektedirler.

Ayrıca Çağlayancerit Engizek Mahallesi muhtarı ve mahalle sakinleri mahallelerinde sık sık elektrik kesintisi olduğunu bu nedenle elektrikli cihazların arıza yaptığını belirtilmiş ve elektrik dağıtım hatalarındaki sorunların giderilmesini istemişlerdir.

Durumu bilgilerinize sunar, Boylu Mahallesine trafo, Engizek Mahallesinin de elektrik dağıtım hatlarının tamir edilmesini bölge halkı adına istirham ederim. Saygılarımla.