Şehit-Gazi Sendikasından Afşin’de Asker ve Polislere Bayram ziyareti! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Geleneksel Ezgiler Kahramanmaraş’ta Yankılanacak!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Pazarcık’tan Hizmet Teşekkürü!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşinli Gaziler 3’ncü kez Haber Merkezinde buluşacak!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Şehit-Gazi Sendikasından Afşin’de Asker ve Polislere Bayram ziyareti!

Bu haber 22 Temmuz 2021 - 7:17 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Şehit-Gazi Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından İlçemiz Afşin’de Asker ve Polislere Bayram ziyareti gerçekleştirildi.

Şehit-Gazi Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın, Kurban Bayramı dolayısı ile Afşin’de İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek burada görev yapan Güvenlik güçlerinin Bayramını kutladı ve çikolata ikram etti.

Dün gerçekleşen programda ilk ziyaret İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapıldı. Burada Karakol ve Emniyet Müdürlüğü birimlerinde görev yapan Polisleri ziyaret eden Şehit-Gazi Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın eşi ile birlikte Polislerin Bayramını kutladı,görevlerinde başarılar diledi ve onlara çikolata ikram etti.

Ardından Afşin İlçe Jandarma Komutanlığına geçen Şehit-Gazi Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın, burada görev yapan Jandarma personelini ziyaret ederek görevlerinde kolaylıklar diledi. Eşi ile birlikte Güvenlik güçlerinin Bayramını kutlayan Başkan Aydın, çikolata ikramında bulundu.

Ziyarete ilişkin AFŞİN HABER’e değerlendirmede bulunan Şehit-Gazi Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın, Bayramlar kaynaşma ve dayanışma adına en müstesna günlerdir. Bayramı bizler huzur içerisinde geçirelim diye görev yapan Güvenlik güçlerimizi ziyaret ederek onların bayramını kutladık ve çikolata ikram ettik. Rabbim Asker ve Polisimizi korusun.Onların tırnağına taş değdirmesin.Tüm güvenlik güçlerimizin Bayramı kutlu olsun dedi.