Yeniden Refahta İl Divan Toplantısı yapıldı! | Afşin Haber
SON DAKİKA

CHP İlçe Başkanı Afşin Pazarcılarının sorunlarını dinledi!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş İçin Kar Yağışı Uyarısı.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Yeniden Refahta İl Divan Toplantısı yapıldı!

Bu haber 23 Mart 2021 - 6:38 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla, İl Divan Toplantısına katılmak üzere Kahramanmaraş’a geldi.

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dere ve İlçe Başkanları tarafından karşılanan Aşıla, İl Divan Toplantısında gündeme dair de bir değerlendirmede bulundu.

Hepten kapatılmasına Mili Görüş camiası olarak sevindik lakin kapatmanın yeterli olmadığını HDP’de sözde siyaset yapanların milletvekilliğinin düşürülüp siyaset yasağının getirilmesinin de olması gerektiğini söyleyen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla, İstanbul sözleşmesi denen o ahlaksız sözleşmenin fesi biz mili görüşçüleri gerçekten çok mutlu etmiştir. Bu  sözleşmenin iptali için günlerce görüşme yapan sayın Genel Başkanımızdır. Dr.Fatih Erbakan’a çok teşekkür ederiz. Ayrıca seçime girme hakkını alnımızın teriyle 81 il ve 980 ilce teşkilatıyla hiç bir siyasi manevralara gerek olmadan kazandık. Teşkilatlarımız sanki yarın seçim varmış gibi çalışıyorlar. Biliyoruz ki bu meşakkatli yolda yorulacağız ama inananlarla bu işi başaracağız. Şu anki üye sayımızla Türkiyenin 4 .partisiyiz. Mili Görüşün kalesi olan edelerimize şimdiden teşekkür ederim dedi.

Yeniden Refah Partisi Kuzey İlçeler Seçim Koordinatörü Mustafa Yıldız, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla’nın ziyaretini AFŞİN HABER’e değerlendirdi.

Yıldız, şunları söyledi;

Kahramanmaraşta il divanımıza katılan Genel Başkan yardımcımız Mehmet Aşıla beye Kuzey İlçeler Seçim İşleri Başkanlığı olarak kuzeyde seçime hazır olduğumuzu bildirdik. Afşin 200 sandık, Elbistan 338 sandık, Göksun 160, Nurhak 33, Ekinözü 35 sandıkta müşahitlerimizin ve oy kullanılacak okullarda okul sorumlularının hazırladığımız dosyayı kendisine teslim erik. Ve sandık sorumlularımızın ve okul sorumlularımızın eğitim çalışmalarının başladığını ifade ettik dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla, Kahramanmaraş gezisi sonrası şehirden ayrıldı.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .