SON DAKİKA

DERYA ŞEN ‘ZULMET’ KLİBİNİ MELEKLERİYLE TANITTI

GENEL, GÜNCEL, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

Yardımcıoğlu’ndan Eğitim Bir Sen’e ziyaret!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Gürbüz, “Elbistan proje yağmuruna hazır olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

7’den 70’e Türk Ordusuna Destek!

Bu haber 12 Şubat 2018 - 9:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Bakraç İlkokulu Miniklerinden Afşin İlçe Jandarmaya  Ziyaret.

Bakraç İlkokulu Öğretmen ve Öğrencileri  KADEP ayın değeri etkinliği olan “Vatan Sevgisi” değeri kapsamında Afşin ilçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiler.

Ülkemizin içinde bulunduğu hassas günlerde Askerlere moral olması ve çok küçük yaşlarda Öğrencilere Vatan,Millet ve Bayrak aşkını öğretmek ve  7’den 70’e herkesin  Vatan için Vatanı görevini yapmakta olan Türk Askerlerinin arkalarında olduğu gösterilmesi amacıyla bir ziyaret gerçekleştirildi.

Yapılan bu Ziyarette Bakraç ilk okulu 1.Sınıf Öğrencisi “Vatan Türküsü” adlı şiirini, ikiz kardeşlerden  ise “İstiklal Marşı” Afşin İlçe Jandarma Komutanı ve Askerlerine okudu.Daha sonrasında Bakraç ilkokulu öğrencileri yapmış olduğu resimleri Afşin İlçe Jandarma Askerlerine hediye etti.

Afşin Haber’in Sorularını cevaplayan Bakraç İlkokul,Ortaokul Müdürü Hasan Erdoğan şunları söyledi;

“Okulumuz öğrencilerimize vatan sevgisini  millet sevgisini öğretmek için yerinde uygulamalı olarak Afşin İlçe Jandarmayı  ziyaret ettik.Öğrencilerimizle birlikte komutanımızı askerlerimizi ziyaret ettik.Aynı zamanda Kahramanmaraş Değerler Eğitimi kapsamındaki yerinde uygulamalar yapmak için burayı ziyaret ettik.Vatandaş olarak öğrencilerimiz olarak ordumuzun sonuna kadar arkasında olduğumuzu bildirmek için öğrencilerimizle birlikte buraya geldik. Bizi Ağırlayan komutanımıza ve askerlerimize çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varlar ve sonuna kadar da arkalarındayız.”

Ziyaret Askerlerin minik öğrencilere İlçe Jandarmayı gezdirmesi ve araçların içinde ileriki yaşlarında hatırlamaları için güzel anıların kalacağı etkinliklerin yapılması ile sonbuldu.