SON DAKİKA

Afşin’de ATM’ye Benzinli Saldırı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, YAŞAM

CHP’Lİ ÖZTUNÇ: SIRADA KATAR’A SATILACAK NE VAR?

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Yedikuyular’da Sezon Hazırlıkları Sürüyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin Belediye Başkan Adayı Adayı Özdemir; “Beraber Yürüyelim Afşin”

Bu haber 06 Ekim 2018 - 6:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisinden Afşin Belediye Başkan Aday Adaylığı için ismi konuşulan Hüseyin Özdemir,AFŞİN HABER’i ziyaret etti.

31 Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan Yerel seçimlere sayılı günler kala Aday Adaylık çalışması yapan isimler de belli olmaya başladı.Kahramanmaraş’ta bir İlaç Firmasının Mümessilliğini yapan hemşehrimiz Hüseyin Özdemir’de ismi konuşulanlar arasında.

Dün AFŞİN HABER’i ziyaret eden Özdemir,Afşinlilerle beraber yürümek için bu göreve talibim.Çalışmalarımız sürüyor.Önümüzde ki günlerde Aday Adaylığı ile ilgili açıklamalarımız olacak dedi.

Afşin’in köklü bir geçmişe sahip olduğunun altını çizen Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Özdemir,Geleceğe doğru sağlıklı bir yol alabilmek için geçmişimizi iyi okuyarak,sahip olduğumuz tüm değerleri de içerisine alarak Afşinli hemşehrilerimle Hizmet yolunda birlikte yürümek istiyorum.Siyasetin içerisinden gelen birisi olarak Cumhurbaşkanımızı tanıdığım günden bu yana bu davaya hizmet eden birisi olarak doğduğum topraklara hizmet etmek için bu göreve talibim.Hemşehrilerimizden destek ve dua bekliyorum dedi.

Hayatının her safhasında yaşadığı toplumla iç içe olan bir isim olarak öne çıkan Özdemir,çalışmalarına başladı.