SON DAKİKA

Elbistan Belediyesi’nden yapılandırma uyarısı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Afşin’de Ortopedi, Op.Dr.Orçin Bozkurt’a emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

ÖZTUNÇ : KAPADOKYA KANADALILARA MI PEŞKEŞ ÇEKİLECEK?

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Aycan; Karadeniz-Akdeniz Otoyolu için önerge verdi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

AFŞİN HABER’in Gündeme getirdiği Ambulans Şoförüne Ödül!

Bu haber 27 Mart 2018 - 6:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AFŞİN HABER’in Gündeme getirdiği Ambulans Şoförüne Ödül!

İl Sağlık Müdürlüğü Afşin 3 Nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda ambulans ekibi olarak görev yapan Şoför Nail KÜÇÜK, Paramedik Buğse ÖNGÖREN ve Havva KILINÇ 24 Mart 2018 Cumartesi günü Afşin İlçesinden Kahramanmaraş merkeze hasta naklinden dönüşte yolun kenarında aşırı rüzgârdan dolayı yere düşen şanlı Türk Bayrağımızı yerden alarak örnek bir davranışa imza attılar.

Afşin 3 Nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda görevli ambulans ekibine Türk Bayrağına gösterdikleri hassasiyetlerden dolayı İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ teşekkür etti.

İl Sağlık Müdürlüğünde ambulans ekibini kabul ederek ekipte görevli Şoför Nail KÜÇÜK’e, Paramedik Buğse ÖNGÖREN ve Havva KILINÇ’a göstermiş oldukları bu duyarlı davranıştan dolayı teşekkürlerini iletip belgelerini takdim eden Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ: “Ülke olarak içinden geçmekte olduğumuz böyle hassas bir dönemde Afşin 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde görevli personellerimizin hepimizi duygulandıran ve gururlandıran bu davranışlarından dolayı personellerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

112 Ambulans Şoförü Nail KÜÇÜK: 
“BAYRAĞIMIZI AFRİN’DE DÜŞÜRMEDİK Kİ, BURADA DÜŞÜRELİM”
Görevli oldukları için programa katılamayan mesai arkadaşlarının da yerine İl Sağlık Müdürümüzün elinden Teşekkür Belgelerini alan 112 Ambulans Şoförü Nail KÜÇÜK ise: “ 24 Mart Cumartesi günü hasta nakli için Afşin’den Kahramanmaraş’a doğru yolu çıktığımızda Göksun’a yaklaşırken yolun kenarında şiddetli fırtınadan dolayı yere düşmüş bir Türk Bayrağı gördüm. Ambulansta hastamız olduğu için inip bayrağımızı alamadım. Hastamızın naklini sağlayıp tekrar ilçemize dönerken ambulanstan inip bayrağımızı alarak görevimin başına tekrar döndüm. Bizleri onure eden İl Sağlık Müdürümüze ve ekibine şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. ” şeklinde konuştu.
İl Sağlık Müdürlüğümüzde gerçekleşen teşekkür programında Şoför Nail KÜÇÜK, bayrağı İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ’e teslim etti. Programda Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Harun ÇETİN, Başkan Yardımcısı Dr. Ülkü KARAKAYA, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr.İlyas ACARTÜRK ve Başhekim Yardımcısı Dr. Ökkeş ALKIŞÇI da hazır bulundular.