SON DAKİKA

Elbistan’da Belediye Vezneleri Hafta Sonu Emlak Vergisi Mesaisi Yapacak!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAZAR

Sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Büyükşehir’den “Böcek İstilası” Açıklaması!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Suriyeli Ailelere Hijyen Kiti dağıtıldı!

GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin İtfaiyesinden Mehmetçik İçin Mevlid-i Şerif!

Bu haber 16 Şubat 2018 - 13:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin İtfaiye Amirliği A Vardiyesi ekiplerinden Afrin’de Terör örgütüne karşı mücadele eden Mehmetçik için Mevlid-i Şerif düzenlendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı Afşin İtfaiye Amirliği A Vardiyesi ekipleri tarafından Terör Örgütlerine karşı Afşin’de “Zeytin Dalı” harekatında mücadele veren Kahraman Mehmetçikler için Mevlid-i Şerif ve Dua programı tertip edildi.

Bugün Cuma namazı öncesinde Kale İmamlık Camiinde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir Turan,Milli Eğitim Şube Müdürleri Hasan Aslan,Bünyamin Özdemir,Vakıfbank Afşin Şube Müdürü Ömer Faruk Koç ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Mevlid-i Şerif öncesi AFŞİN HABER’in sorularını yanıtlayan Afşin İtfaiye Amirliği A Vardiyesi ekiplerinden Ali Gökkaya,Öncelikle hoş geldiniz.Ülkemizin bu zor günlerinde bizimde bir katkımızın olması amacı ile Kahramanmaraş İtfaiyesi Afşin grup amirliği A vardiyası personeli olarak Kale İmamlık Camisinde Mevlid-i Şerif  düzenledik.Vatandaşlarımızı davet ettik .Cephedeki Askerlerimiz için dua edeceğiz.Teşekkür ediyorum dedi.

Kur’an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması Ay Finali İkincisi Hamdi Köker’in okuduğu Kur’an Tilaveti ile başlayan program Kale İmamlık Camii İmam Hatibi Mehmet Kızılay’ın Afrin’deki Mehmetçikler için yaptığı Dua ile son buldu.

Namaz çıkışı cemaate Lokum ve Zemzem ikram edildi.