SON DAKİKA

Ücretsiz spor akademi kursları başladı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, SPOR, YAŞAM

Büyükşehir’den Karla Etkin Mücadele.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Yaylada Mahsur Kalan Vatandaşlar Kurtarıldı.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin’de Cumhur İttifakı seçim bürosunu Cumhurbaşkanı Yardımcısı açtı!

Bu haber 13 Şubat 2019 - 6:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 12 Şubat Kahramanmaraş’ın Kurtuluşu etkinlikleri kapsamında geldiği Kahramanmaraş’ta Afşin Cumhur İttifakı seçim bürosunun da açılış törenine katıldı.

Cumhur İttifakı Afşin seçim bürosu dün saat 16:30 da düzenlenen törenle açıldı.Törene Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay,Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal,Büyükşehir Belediye Başkanı,Büyükşehir Belediye Başkan Adayı,Ak Parti Milletvekilleri,Ak Parti ve MHP İlçe Başkanları,İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Çiçeklerle karşılanan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay,Afşin’de Cumhur İttifakı emin ellerde dedi.

Burada bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay,Afşin de Cumhur ittifakı dimdik ayakta.Vatandaşlarımız dipdiri ve emaneti devralmış ve emanetine 31 Mart akşamına kadar da sahip çıkacak. Hem Büyükşehir adayına hem de ilçe adayına sahip çıkacak ve sandıkları gümbür gümbür patlatacak. Şimdiden hayırlı olsun dedi.

Oktay,şunları söyledi;

Daha sonra bir konuşma yapan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal,Geçtiğimiz 5 yılda Büyükşehir ve ilçe belediye başkanı işbirliği yaptı ve Afşin’imize çok büyük hizmetler getirdik. Bugün gelirken arabada Cumhurbaşkanı yardımcımız Önümüzdeki süreçte Afşin’in Asli ihtiyaçları var ve bu ihtiyaçları nelerdir bunları not etmiş.İnşallah 31 Mart’tan sonra dolu dolu bir 4 yılımız olacak. Bu 4 yılda El Ele verip çalışacağız..Çünkü bizim bir hayalimiz var ,Bir hedefimiz var, bir ölçümüz var ne demiştik 2023’e kadar Afşin başka bir Afşin olacak.Şimdi biz İş birliği Güç birliği derken bir şeyin daha altını çizelim 15 Temmuz gecesi biliyorsunuz bir şey oldu. 15 Temmuz’da Bu millet çıplak elleriyle Devleti’ni tuttu ve hainlere karşı mertçe mücadele etti. Ben devletin kendisiyim dedi. Dünya tarihinde Devleti’nin yerini alan tek millet Türk milletidir dedi.

Kurdele kesiminin ardından Cumhur İttifakı seçim bürosunun açılışı yapıldı.Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a Afşin’de ilgi büyüktü.Oktay, kendisi ile selfie çektirmek isteyenleri de kırmadı.