SON DAKİKA

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Covid-19 Kamu Spotunda Rol alanlara Ödül ve Teşekkür Belgesi!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Kardiyoloji M.Çağrı Demir’e emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’den İlk Milletvekili Aday Adayı çıktı!

Bu haber 25 Nisan 2018 - 6:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çağrısı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Seçimlerin 24 Haziran tarihinde yapılacağı yönünde ki açıklamasının ardından Türkiye seçim maratonuna girdi.

24 Haziran tarihinde yapılacak olan Seçimle ilgili gözler aday adayı olacak isimlere çevrilirken,İlçemiz Afşin’den ilk isim aday adaylığını açıkladı.

Aslen Afşinli olan ve şu anda İstanbul’da 240 Personeli ile Özel Güvenlik ve Yönetim Şirketi Yöneten hemşehrimiz Murat Alp Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

27. Dönem Milletvekilliği için İstanbul Kağıthane MHP İlçe Başkan Yardımcılığı görevinden de istifa eden Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Murat Alp,Afşin Haber Merkezine adaylığı yönünde yaptığı açıklamada,Zaten uzun yıllar Siyasetin içerisindeyim.Edindiğim tecrübe ile Devletime ve Milletime hizmet etmek için aday oldum dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adaylığı kısa sürede Kağıthane’de duyulan hemşehrimizin bulunduğu bölgede Hizmet sevdalısı,memleket aşığı olarak tanınması sebebiyle de sevinçle karşılandı.

Murat ALP Kimdir?

Afşin Büyüksevin Mahallesinden olup Afşin’de 1978 de dünyaya geldi.İlk,Orta ve Meslek Lisesini Afşin’de tamamladı. Afşin’de Alp Ayakkabı Mağazasını açarak 10 yıla yakın İlçede esnaflık yaptı. 2008 yılında İstanbul’a geldi. Burada 240 Personeli bulunan bir Özel Güvenlik ve Yönetim Şirketi kurdu. Milliyetçi Hareket Partisi Kağıthane İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde iken 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı için dün istifasını sundu. ALP,evli ve 3 çocuk babasıdır. 

Memleketimize hayırlı olsun.