SON DAKİKA

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Covid-19 Kamu Spotunda Rol alanlara Ödül ve Teşekkür Belgesi!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Kardiyoloji M.Çağrı Demir’e emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşinli Muhtar Adayından Sorunlara Çözüm Ziyareti!

Bu haber 20 Eylül 2018 - 8:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin’de Dede Baba Mahallesi Muhtarlığına adaylığını açıklayan Ali Çorukcu,Mahalle sakinlerinin taleplerini ilgili makamlara iletmek üzere harekete geçti.

Seçimler öncesinde Tüm kurum ve kuruluşlar,Mesleki Kuruluşlar,Sivil Toplum Kuruluşları ve Siyasi Partileri ziyaret etmeyi amaçlayan Muhtar Adayı Ali Çorukcu ziyaretlere Hakan Topaktaş’ı ziyaret ederek başladı.

Dün Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını ziyaret eden Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Ali Çorukcu,Başkan Hakan Topaktaş’a Dede Baba Mahallesine hizmet için aday olduğunu belirterek yapacağı hizmetlere ilişkin bilgi verdi.

Dede Baba Mahallesi sınırları içerisinde bulunan bir çok esnafın da kendilerini ilgilendirdiğini belirten Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Ali Çorukcu,inşaallah mahalle sakinlerimizin de desteği ile mahallemizin sorunlarını sıkıntılarını çözme konusunda adımlar atacağız dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hakan Topaktaş ise Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Ali Çorukcu’ya çalışmalarında başarılar diledi.