SON DAKİKA

Afşin’de Tekerlekli Sandalye için 10 Bin Kapak Topladı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SAĞLIK, YAŞAM

Büyükşehir’den Ücretsiz Çevrimiçi Eğitim!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşinli Öğretim Üyesi Aday Adaylığını açıkladı!

Bu haber 26 Nisan 2018 - 12:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çağrısı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Seçimlerin 24 Haziran tarihinde yapılacağı yönünde ki açıklamasının ardından Türkiye seçim atmosferine girdi.

Ülkeye hizmet yolunda Milletvekili olmayı düşünen bir çok isim bulundukları görevlerinden tek tek istifa etmeye başladı.

Aslen Afşinli olup Çanakkale’de Onsekiz Mart Üniversitesinde Öğretim Üyesi olarak görev yapan hemşehrimiz Doç.Dr. Bülent Güven Adalet ve Kalkınma Partisinden Kahramanmaraş Milletvekili Adaylığını açıkladı.

27. Dönem Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan hemşehrimiz Doç.Dr. Bülent Güven,AFŞİN HABER’e yaptığı açıklamada Allah’ın izni sizlerin teveccühü ile 27. Dönem milletvekili seçimlerinde hizmetkar olmak üzere AK partimizden aday olmaya karar verdik. Başta bize inanan ve bu hususta desteklerini esirgemeyen akrabalarıma, baba dostlarıma, tüm gönüldaşlara sevgi ve muhabbetlerimi yolluyorum. Sizlerle Genel Merkez görüşmesi sonrasında inşaallah projelerimizi ve enerjimizi paylaşacağız dedi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Öğretim Üyesi olarak görev yapan hemşehrimiz Doç.Dr.Bülent Güven’in aday adaylığını açıklaması memleketi Afşin’de de büyük bir sevinç ve takdirle karşılandı.

Doç.Dr.Bülent GÜVEN Kimdir?

1974 yılında dünyaya geldi.

Babasının görevi dolayısıyla ilkokulu İzmir, Ortaokulu Kars, Lise eğitimini Mersin ilinde tamamladı. 1995 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Lisans eğitimini birincilik derecesi ile bitirdi.

Doçent Doktor Bülent GÜVEN 1999’ da Yüksek Lisansını, Doktora eğitimini ise 2003 yılında Anadolu Üniversitesinde tamamladı.  Dekan Yardımcılığı, Sosyal Bilimler Enstitü Müdür yardımcılığı, bölüm ve anabilim dalı başkanlıkları gibi yönetsel görevler yerine getirmiş olan ve 2014 yılında Doçentlik unvanı alan GÜVEN halen Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Ulusal ve Uluslararası düzeyde çok sayıda makale, bildiri ve kitap bölümü yazarlığı bulunan Doç.Dr. Bülent GÜVEN evli ve 3 çocuk babasıdır.