SON DAKİKA

Ak Parti Afşin İlçe Yürütme Kurulu belli oldu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de bu Kiraz’ı görenler şaşırıyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

DEVA PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ TEŞKİLATI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Gürbüz, “Elbistan OSB 6. Bölge teşvikine alınıyor”

EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Atom Karınca Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor!

Bu haber 28 Şubat 2019 - 7:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

‘Atom Karınca’ lakabıyla tanınan Kahramanmaraş sevdalısı Ali Öztunç, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel yönetim seçimlerine az vakit kala Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nde halkın yönetime geçmesi adına çalışmalarına hız verdi.

Son olarak dün (26.02.2019) Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası 9. Meclis toplantısına katılan, akşamında ise Doğukent mahallesine geçerek çeşitli yerlerde yaptığı toplantılarda plan ve projelerini anlatan MİLLET İTTİFAKI Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, memleketinin sokaklarında yürüttüğü seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Yıllardır hemşerilerinin mutlu, huzurlu ve gelecek kaygısı olmadan yaşaması adına halkla yürek yüreğe canhıraş bir faaliyet yürüten ve Kahramanmaraşlıya hak ettiği hizmeti bir an önce getirme arzusunu her platformda dile getiren Ali Öztunç, bugün deNarlı’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Atom Karınca’ya ilginin bir hayli yoğun olduğu gözlenirken, Öztunç’un mevcut sorunlar ve çözüm önerileri üzerine vatandaşlarla uzun uzun sohbet etmesi dikkat çekti.