SON DAKİKA

Kurtuluş Etkinlikleri Devam Ediyor!

EĞİTİM, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Sefer Aycan, “Gıda Denetimleri artırılsın”

EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Öztunç ve Gürbüz’den ÖRNEK Hemşerilik!

GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ!..

Bu haber 24 Aralık 2019 - 6:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

11 Yaşındaki Ortaokul Öğrencisi Kalbine Yenik Düştü

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ!..

                Elbistan’da yaşanan trajik ölüm olayında kalbine yenik düşen ortaokul 2. sınıf öğrencisi Hüseyin Pak, hayata tutunamadı. 11 yaşındaki öğrenci sevk edildiği Kahramanmaraş’ta yaşama veda etti.

                Acı ve yürekleri yakan olay Elbistan’da yaşandı. Elbistan Ortaokulu 2. sınıf öğrencisi 11 yaşındaki Hüseyin Pak, gece saatlerinde aniden rahatsızlandı. Anne Asiye Pak ve Baba Kadir Pak, büyük bir telaş ve endişe içinde nefes alamadığını fark ettikleri oğlunu Elbistan Devlet Hastanesi Acil Servise yetiştirdiler.

Talihsiz çocuğa ilk müdahale acil serviste yapıldı.

                Solunumunun ve kalp atışlarının durduğu belirlenen Hüseyin Pak, uzun süreli kalp masajı yapıldı. Ve duran kalbin tekrar çalışmasının ardından Kahramanmaraş’a acil olarak sevk edildi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamayan küçük öğrenci yaşama ancak bir gün dayanabildi ve hayata veda etti.

                Gerçekleşen otopsinin ardından ailesine teslim edilen Hüseyin Pak’ın cenazesi, ailesi ve yakınlarının gözyaşları arasında toprağa verildi. Elbistan Ortaokulu 6/C öğrencisi Hüseyin Pak’ın ani ve beklenmeyen ölümü okulunda ve sınıfında büyük acıların yaşanmasına neden oldu.