SON DAKİKA

Esnaf Odası Başkanı Adayı İşbilir,Öğretmenler gününü kutladı!

EĞİTİM, EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Güngör; “Öğretmen; Vatandır Bayraktır”

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Büyükşehir Bütçesi 1 Milyar 120 Milyon TL Gerçekleşti!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Kayış’tan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Büyükşehir’den Tanır Mahallesine büyük yatırım!

Bu haber 14 Eylül 2018 - 15:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Tanır Mahallesi Aşağıboğaz Mevkiine yapılacak olan Piknik alanın için çalışmalar başladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kuzey İlçeler Daire Başkanı Ali Mazhar Türk,Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Avukat ismail Safi ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

AFŞİN HABER’e konuşan Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kuzey İlçeler Daire Başkanı Ali Mazhar Türk ve  Tanır Mahalle Muhtarımız Gökhan Yıldırım İle Tanır Mahallemizde Büyükşehir Belediyemizin yapımına devam ettiği Aşağıboğaz piknik ve mesire alanında incelemelerde bulunduk.Çalışmalara ilişkin yetkililerden Bilgi aldık.3 ay gibi kısa sürede bitirileceğini öğrendik.Tanır Mahallemize bu güzel hizmeti kazandıran Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç ve Ekibine Şükranlarımızı sunarız. Afşinimize Tanırımıza hayırlı uğurlu olsun inşallah dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kuzey İlçeler Daire Başkanı Ali Mazhar Türk ise Büyükşehir her yerde sloganımızla Kuzey İlçelerimizde vatandaşlarımıza kalıcı eserler bırakmanın gayretindeyiz.Aşağıboğaz Mevkiinde bulunan Piknik ve Mesire alanı şimdiden Tanır ve Afşinli hemşehrilerimize hayırlı olsun dedi.

Tanır Mahallesi Aşağıboğaz Piknik ve Mesire alanında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.