SON DAKİKA

Afşin’den 300 Ünite Kan Bağışı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Başkan Gürbüz, “İnsan sağlığı her şeyin üstündedir”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Yedikuyular Kar Yağışında İlk Sıralarda.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

CHP Afşin İlçe Başkanından Açıklama!

Bu haber 08 Nisan 2019 - 6:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Afşin İlçe Başkanı Mahsuni Çinpolat,AFŞİN HABER aracılığı ile yaptığı açıklamada,seçmenlere teşekkür etti.

Uzun bir kampanya döneminin ardından geçtiğimiz hafta ilçemiz Afşin’de ve tüm ülkemizde sandığa gidildi diyen Cumhuriyet Halk Partisi Afşin İlçe Başkanı Mahsuni Çinpolat,Halkımız iradesini ortaya koyarak ülkemizin her yerinde yerel yöneticilerini belirledi. Bildiğiniz gibi bizlerde Afşin’imizde seçim süreci boyunca elimizden gelen tüm çalışma ve özveriyi Başkan Adayımız Adem Yıldız ve CHP-İYİ Parti ittifakı ile göstermeye çalıştık. Seçim kampanyası süreci içerisinde doğal olarak elini sıkamadığımız ve vakit ayıramadığımız tüm vatandaşlarımızdan ayrı ayrı özür diler, halkımızın iradesi sonucu tekrar Afşin Belediye Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Fatih Güven’e ise başarılar dileriz dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Afşin İlçe Başkanı Mahsuni Çinpolat,Ayrıca seçim süreci boyunca ilçemizde sükunet ve huzur ortamını sağlayan başta ilçe Kaymakamımız Ahmet Can Pınar olmak üzere tüm emniyet mensubu arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz diyerek Tüm Afşin’i sevgi ve saygıyla kucaklıyoruz. Bu şehri çok seviyoruz ve daima daha iyisini yapmak için çalışamaya devam edeceğiz açıklamasında bulundu.