SON DAKİKA

Başkan Gürbüz’den baca gazı arıtma sistemi açıklaması

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Caddeler Yenileniyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş Valiliği Kısıtlamadan Muaf yerler ve kişileri açıkladı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Ecevit Kavak, “Güler yüzlü ve Şeffaf bir Belediyecilik için geliyoruz”

Bu haber 16 Mart 2019 - 6:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

31 Mart yerel seçimleri az bir süre kala halkımızın nabzını tutmaya devam eden Büyük Birlik Partisi Afşin Belediye Başkan adayı Ecevit Kavak, Özümüz millet sözümüz hizmet diyerek çıktığımız bu adaylık sürecinde Demokrasilerde belediye başkanlarını güçlü yapan arkasındaki halk desteğidir dedi.

Demokrasinin birlik ve beraberlikten geçtiğini söyleyen Büyük Birlik Partisi Afşin Belediye Başkan adayı Ecevit Kavak, aksi taktirde halktan kopuk bir yönetim anlayışının artık zorlanacağını belirtti.

Seçim dönemlerinde ki bir aylık çalışmayla kampanya her şeyi unutturur havasındaki bir düşüncenin artık bir anlam ifade etmediğini ifade eden Büyük Birlik Partisi Afşin Belediye Başkan adayı Ecevit Kavak, 1 Nisan’dan sonra belediye başkanı seçilmesi halinde modern demokraside artık yüzünü Halka dönen,  aralarına karışan, güler yüzlü, tevazu sahibi, gücünü halktan aldığının bilincinde olan ve bunu davranışlarıyla uygulamalarıyla hissettiren bir anlayış yerleştirecektir dedi.

Belediye demek yukarıdan emir alarak değil halkın yaşadığı şehri, çevreyi, insanları toplu kararları hizmetleri kamu malını sahiplenmesidir. Yani belediye denilince  Şeffaf olmalıdır. Bir berrak su gibi dışarıdan bakıldığında da görünmelidir. Bir beldenin, bir şehrin, bir ülkenin kalkınması için adil ve dürüst bir yönetim olması Şarttır diyen Büyük Birlik Partisi Afşin Belediye Başkan adayı Ecevit Kavak,En küçük hizmeti bile bir lütufmuş gibi sunmak amatör ve etkisiz bir hizmettir ve asla vicdani değildir.Çünkü Belediye Başkanı isen hizmet hepimizin temel hakkıdır ve hizmette Başkanın görev ve sorumluluklarıdır. Eğer ilerde keşke demek istemiyorsanız 31 Mart’ta Afşin’in Belediyesini hep birlikte yönetmek için ben de varım diyerek bizleri yalnız bırakmayın dedi.

Seçim çalışmalarını hızla yürüttüklerini belirten Büyük Birlik Partisi Afşin Belediye Başkan adayı Ecevit Kavak,Afşin’imizin güzel insanlarına göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı şükranlarımı sunuyorum dedi.