SON DAKİKA

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Ecevit Kavak,”Bizim için 29 Ocak’ın Anlamı çok büyüktür”

Bu haber 29 Ocak 2019 - 10:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyük Birlik Partisi Afşin Belediye Başkan Adayı Ecevit Kavak, Büyük Birlik Partisinin kuruluşunun 26. yıl dönümü münasebetiyle bir basın açıklaması yaptı.

AFŞİN HABER’e konuşan Büyük Birlik Partisi Afşin Belediye Başkan Adayı Ecevit Kavak,Büyük Birlik Partisi bir davanın adıdır.Ve bu dava ilelebet yaşayacaktır dedi.

25 yıllık duruşu ve ülkemizin “Müreffeh” bir ülke olması yolunda ürettiği projelerle yaptığı çalışmalarla milletimizin gönlünde taht kuran BBP, 28 Şubat Post Modern Darbe’de, 27 Nisan E Muhtıra’da, 2010 referandumunda dahası,15 Temmuz ve 16 Nisan’da Büyük Türk Milletinin gösterdiği MİLLİ duruşun adıdır diyen Büyük Birlik Partisi Afşin Belediye Başkan Adayı Ecevit Kavak,BBP olarak bizim için 29 Ocak’ın anlamı çok yüksek.. 26 yıl, yani ‘çeyrek asır’dır, Yeniden Türk İslâm Kültür ve Medeniyetinin ihyası yolunda fikir ve düşüncemizi kurumsallaştırmanın heyecanını yaşadık. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nu Müreffeh Türkiye olma yolunda kaybettik. Bir gönül, iman ve aksiyon davasının adı olan BBP şimdi, 29 Ocak’ta 26 yaşına giriyor.Kökü Mazide Kalan Bir ATİ”nin müjdesi; ana sütü gibi tertemiz Anadolu mayasının milletimizin yüreğinde makes bulmuş sesi-nefesi – heyecanı olmuş Partimizin 26. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor,nice başarılı yıllara diyor,tüm halkımıza sevgi ve muhabbetlerimizi sunuyoruz dedi.