SON DAKİKA

DERYA ŞEN ‘ZULMET’ KLİBİNİ MELEKLERİYLE TANITTI

GENEL, GÜNCEL, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

Yardımcıoğlu’ndan Eğitim Bir Sen’e ziyaret!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Gürbüz, “Elbistan proje yağmuruna hazır olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Fırat; “Türk Kızılayı Afşinlilerden Memnun”

Bu haber 01 Ekim 2018 - 12:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türk Kızılayı Kahramanmaraş Şubesi Kan Alım ekipleri 3 gün boyunca Kan alım hizmeti vermek amacıyla İlçemiz Afşin’e geldi.

Afşin Belediyesi ile Ziraat Bankası arasında ki alanda stand açan Türk Kızılayı Kahramanmaraş Şubesi ekipleri Bugün,Salı ve Çarşamba günü İlçemiz Afşin’de olacak.

Afşin Haber Merkezi aracılığı ile Türk Kızılayı Kan Bağışçılarına çağrıda bulunan Tır Sorumlusu Gökhan Fırat,Bizler Türk Kızılayı olarak İlçemiz Afşin’den her gelişimizde memnun ayrılmaktayız. Rekor seviyede Kan bağışının yapıldığı İlçemiz Afşin’de Kan bağışçılarına teşekkür ediyoruz dedi.

Kan Bağışına olan hassasiyet her geçen gün artıyor diyen Tır Sorumlusu Gökhan Fırat, Afşinli hemşehrilerimiz Kan vermenin sağlık açısından da İnsani açıdan da öneminin farkında.Tüm kan bağışçılarımıza Türk Kızılayı adına teşekkür ediyoruz dedi.

MADALYA Dağıtımı devam ediyor!

Öte yandan Kan bağışçılarının Madalyaları da teslim ediliyor.Şu ana kadar bir çok defa kan verdiğini belirten Ercan Güneş isimli Kan bağışçısına Bronz madalyası Gökhan Fırat tarafından takdim edildi.

Afşin Haber Merkezine duygularını dile getiren Kan Bağışçısı Ercan Güneş,Sağlık açısından Kan vermenin faydalarını gördüm.Tüm hemşehrilerimizi Kan vermeye davet ediyorum dedi.