İş Dünyasından Öztunç’a Önemli Ziyaret! « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

İş Dünyasından Öztunç’a Önemli Ziyaret!

Bu haber 27 Mart 2019 - 6:50 'de eklendi.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz ile beraberlerindeki heyet, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş Milletvekili ve Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç ve il yönetimini ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri öncesinezaket ziyaretinde bulunarak başarı dileklerini ileten KMSTO heyetini, CHP’li yöneticiler ve Ali Öztunç il binasında ağırladı.

Görüşmede seçim sonrası sektörel sorunların bir an önce aşılması ve ivme kaybeden kent ekonomisinin canlandırılarak yeni istihdam alanları yaratılması üzerine neler yapılabileceğinin konuşulduğu öğrenilirken, Öztunç yaptığı açıklamada ziyarete dair şunları söyledi;

“Ticaret ve Sanayi Odamızın saygı değer başkanı, meclis başkanı ve değerli arkadaşlar hoş geldiler. Seçimlere çok kısa bir süre kaldı. Birkaç gün kala bir nezaket ziyareti bu. Biz kendilerini daha önce ziyaret etmiştik, iadeyi ziyaret olarak hoş geldiler şeref verdiler. Şehrimizin en önemli isimleri, kente ve ekonomiye büyük katkılar sağlayan, Kahramanmaraş’ı Türkiye liginde üst sıralara taşıyan isimler. Partimi ve şahsımı ziyaret ederek başarı diledikleri için teşekkür ediyorum.”

ARA VERMEK YOK…

Öte yandan Sabah saatlerinde de Narlı’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Atom Karınca lakaplı Ali Öztunç’un, akşam saatlerinde de vatandaşlarla buluşmaya devam edeceği, yarın(27.03.2019) ise 11.00’de Andırın’da, 15.00’te ise Pazarcık’ta mitingler düzenleyeceği öğrenildi.