Kavak: Esnaflar Konusunda Çok Hassasız! « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Kavak: Esnaflar Konusunda Çok Hassasız!

Bu haber 14 Şubat 2019 - 6:23 'de eklendi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Afşin Belediye Başkan Adayı Ecevit Kavak, halkı ayağına çağıran değil halkın ayağına giden bir belediye başkanı olacağını belirterek esnaflar noktasında çok hassas olduklarını söyledi.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerinin yanında kamu kurum ve kuruluşları da ziyaret eden Başkan Adayı Ecevit Kavak, Afşin Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi BaşkanıMehmet Yaşar Polat’a nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Polat’tan esnafların durumu hakkında bilgi alan Kavak, esnaflar noktasında hassas olduklarını belirterek şu açıklamalarda bulundu: “İlçemizin bel kemiği esnaflarımız noktasında çok hassasız. Esnafımız ihtiyaç duyduğu her an Belediye Başkanı ile görüşüp, derdini anlatabilecek. Esnaflarımızın taleplerini dinleyip onların sorunlarını çözeceğiz. Gerek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız gerekse Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız bize gelmeden biz onlara gidip esnaflarımızın ihtiyaçları, talep ve beklentileri üzerine bilgi alacağız. Bizim belediye başkanlığımız döneminde halk başkanın ayağına gelmeyecek belediye başkanı halkın ayağına gidecek. Belediye Başkanı esnafın ayağına gidecek. Ben bizlere zaman ayırdığı için Başkanımız Sayın Mehmet Yaşar Polat Bey’e teşekkür ediyorum.”

Afşin Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Yaşar Polat ise ziyaretinden dolayı Afşin Belediye Başkan Adayı Ecevit Kavak’a teşekkür ederek şunları söyledi: “Büyük Birlik Partisi Afşin Belediye Başkan Adayı Sayın Ecevit Kavak Bey’e adaylığı hayırlı olsun, diyorum. Çıkmış olduğu bu yolda Allah yardımcısı olsun. Başarılar dilerim. Başkanım sevdiğim, saydığım, değer verdiğim bir arkadaşımdır. Siyaset de bir hizmet yarışıdır. Bu hizmet yarışında Başkanım ‘ben de varım’, demiş ve bir yola çıkmış. Bu çıkmış olduğu yolda da başarılar diliyorum. İnşallah hayırlısı kime nasipse o olur. Kendisine başarılar diler, tebrik ederim.”