SON DAKİKA

Ücretsiz spor akademi kursları başladı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, SPOR, YAŞAM

Büyükşehir’den Karla Etkin Mücadele.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Yaylada Mahsur Kalan Vatandaşlar Kurtarıldı.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Kavak: Projelerimiz halktan besleniyor!

Bu haber 16 Şubat 2019 - 6:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Afşin Belediye Başkan Adayı Ecevit Kavak, 31 Mart 2019 yerel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve halk ziyareti yaparak; projelerini şekillendiriyor.

Kavak, gerçek manada halkın ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren projeler üretmek için sürekli halkla iç içe olduklarını söyledi.

Başkan Adayı Kavak, Afşin’deki seçim çalışmalarına ilişkin şunları söyledi: “Büyük Birlik Partisi’ni halk seviyor, kucaklıyor. Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu da halk aşığı birisiydi. Halktan birisiydi. Halka dayanmayan hiçbir projenin başarılı olmayacağını söylerdi. Biz de yerel seçim çalışmaları kapsamında halkımızı, esnafımızı ziyaret ediyoruz. Projelerimizi, halkın ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillendiriyoruz. Onların dertlerini dinliyor, acılarına ve sevinçlerine ortak oluyoruz.”

“BİZ SALON PARTİSİ DEĞİLİZ!”

Bazı partilerin kapalı kapılar ardından hesap yaparak halka uzanmadan çalışmalar yaptıklarını kaydeden Kavak, “Biz, salon partisi değiliz. Biz halkın partisiyiz. Halkın söz sahibi olduğu bir anlayışla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Nasıl ki şimdi halkın içindeyiz. İnşallah Belediye Başkanı seçildikten sonra da halkımızla iç içe ilçemizi birlikte yöneteceğiz. Bizim Belediyeciliğimizde; belediye şahsa değil halka hizmet aracı olacak. Belediye binasında işler ricayla değil halkın emirleriyle yürüyecek” dedi.

“PROJELER SEÇİM DÖNEMİYLE SINIRLI KALMAYACAK!”

Belediye Başkan Adayı Ecevit Kavak, Afşin’in her yönüyle gelişmesi için arı gibi çalıştıkları projeleri ileriki günlerde kamuoyuyla paylaşacağını kaydederek; “Bazı projelerimizi önümüzdeki günlerde halkımıza açıklayacağız. Şunun da kıymetli Afşinliler tarafından bilinmesini istiyorum ki; Belediye Başkanlığımız, seçim döneminde açıkladığımız projeleri gerçekleştirmekten ibaret kalmayacak. Projeler, seçim dönemiyle sınırlı kalmayacak. Seçimden sonra da halkımızın ihtiyaç ve beklentilerine göre yeni projeler geliştireceğiz” ifadelerine yer verdi.