SON DAKİKA

Afşin’in Yeni Simgesi Işıklandırıldı!

GÜNCEL, İNANÇ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Hurman Çayına düşen 74 Yaşında ki kişi hayatını kaybetti!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Kent Konseyi Kadın Meclisi’nden Örnek Davranış!

Bu haber 17 Şubat 2020 - 6:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Elbistan Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, okulların tatil edilmesi ile birlikte taşımalı öğrenciler için hazırlanan yemekleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

Örnek bir davranışa imza atan Elbistan Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, önceden hazırlanan yemekleri bu sayede ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

Çalışma hakkında Elbistan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Olumsuz hava şartları nedeniyle ilçemizde 13-14 Şubat tarihlerinde eğitime ara verilmişti. İlçemizde taşımalı eğitim gören 2 bin öğrenci için düzenli olarak çıkarılan yemekler, okulların tatil edilmesi ile birlikte boşa çıkmıştı. Belediyemiz kent konseyi kadın meclisi ve ilçe milli eğitim müdürlüğü ortaklığında ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılması için harekete geçti. Bu kapsamda OrhangaziTepebaşıKümbetKızılcaoba ve Karaelbistan Mahallelerimizde dağıtımı yapıldı. Temizlik ve hijyen ön planda tutularak hazırlanan yemekler, ihtiyaç sahibi ailelerdeki kişi sayısına göre özel kaplara konuldu ve daha sonra araçlara yüklenen yemekler tek tek ihtiyaç sahiplerinin evlerine ulaştırıldı.