SON DAKİKA

Afşin Sucukları artık Müşteriye Vakumlu olarak sunuluyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

60 Ülkede çekimler yapan Modern Evliya Çelebi’den AFŞİN HABER’e ziyaret!

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

MHP’den Sağlık Çalışanlarına Moral ziyareti!

Bu haber 23 Nisan 2020 - 6:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

                MHP Elbistan İlçe Başkanlığı, Koronavirüs salgınına karşı özverili ve fedakârca çalışma içinde bulunan sağlık çalışanlarına ahde vefa örneği sergileyerek şükranlarını açtıkları pankartlar dile getirdiler.MHP heyeti ayrıca Elbistan Devlet Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Alptekin Yasım’ı makamında ziyaret ettiler.

                MHP Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, asrın salgını Koronavirüse karşı amansız bir mücadele içinde olan ve fedakârca çalışan sağlık camiasına minnetlerini sunmak için ilçenin muhtelif yerlerini teşekkür pankartları ile donattılar.

                Sağlık camiasına pankartlarla gösterilen şükran ifadesinin yanı sıra MHP Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kılıç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Elbistan Devlet Hastanesine ziyaret gerçekleştirerek, çalışanlarına fedakârlıklarından dolayı içtenlikle teşekkür ettiler, özverili çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

                Başkan Kılıç ve beraberindeki heyet ayrıca Elbistan Devlet Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Alptekin Yasım’ı makamında ziyaret ederek, başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler. Başarılarının devamını temenni ettiler.

                Başhekim Prof. Dr. Yasım’da ziyaretten ve düşünceli paylaşımlarından dolayı Başkan Kılıç ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.