SON DAKİKA

COVİT GİTTİ HİZMET GELDİ!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, SİYASET

Milletvekili M.Uğur Dilipak Afşin’de!

Bu haber 24 Mart 2018 - 16:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak Aşin Ak Parti İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi’yi makamında ziyaret etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak Afşin Ak Parti İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi’yi makamında ziyaret ederek Hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Bugün saat 17:00 de gerçekleşen ziyarete AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak,AK Parti Kahramanmaraş il yönetimi ve partililer katıldı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak’ı Parti girişinde AK Parti Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İsmail Kaya,AK Parti Afşin İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkan Genç ve partililer karşıladı.

Burada Afşin Haber Merkezinin sorularını cevaplandıran,Karakuz Barajı ve Binboğa Göletine ilişkin de AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak şunları söyledi;

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi de konuşmasında şunları söyledi;

Ziyaret Yaklaşık bir saat sürdü.