SON DAKİKA

Afşin’de Gaziler Günü Çelenk Sunma töreni yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Afşin’de 88. Tekerlekli Sandalye teslim edildi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Afşin’de Gaziler Günü Programı belli oldu.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Öztunç ve Gürbüz’den ÖRNEK Hemşerilik!

Bu haber 20 Ocak 2020 - 15:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ankara Elbistanlılar Derneği Pilav Gününde Adına Yakışan Görüntüler Yansıttı

Öztunç ve Gürbüz’den ÖRNEK Hemşerilik!

Ankara’da yaşayan Elbistanlılar tarafından kurulan Ankara Elbistanlılar Derneğinin davetlisi olarak Başkent Ankara’da bir araya gelen CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ve Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, örnek hemşerilik örneği sergilediler.

İş adamı, sendikacı, dernek yöneticileri ve çeşitli görevlerde bulunan Elbistanlılar tarafından Ankara’da kurulan Ankara Elbistanlılar Derneği, pilav günü buluşması ile kendilerine yakışan birliktelik ve dayanışma görüntüleri yansıttılar.

HAKSEN Konfederasyonu Genel Başkanı Ayhan Çivi, Elbistan Hayatı ve Doğayı Koruma Platformu Üyesi İbrahim Şahin ve daha bir çok etkin ve yetkili Elbistanlının katıldığı buluşma Ankara Maltepe’de ki dernek binasında gerçekleşti.

Yoğun katılımlı etkinliğe, Kahramanmaraş CHP Milletvekili Ali Öztunç ve Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz de katılarak birer konuşma yaptılar. Ali Öztunç konuşmasında Elbistan’ın sorunlarına, iktidar ve muhalefet birlikte sahip çıkmanın önemini vurguladı. Termik santrallerin Elbistan’a verdiği zararlara karşı verilen örnek mücadeleyi dile getirdi. Konuşmasında Hayatı Ve Doğayı Koruma Platformunun da bu süreçte katkılarından övgüyle bahsetti. Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ün olumlu çalışmalarına ve hizmetlerine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ise uzun, uzun Elbistan projelerini tanıttı. 9 aylık hizmet sürecinde gelinen noktanın önemine ve anlamına değindi. Günün en akılda kalan görüntüsü ve anısı ise Milletvekili Öztunç ile Belediye Başkanı Gürbüz’ün birlikte sergiledikleri dostluk ve hemşerilik görüntüleri oldu.