SON DAKİKA

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Covid-19 Kamu Spotunda Rol alanlara Ödül ve Teşekkür Belgesi!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Kardiyoloji M.Çağrı Demir’e emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Sürücü; “Afşin’i boynu büküklükten kurtaracağız”

Bu haber 11 Mart 2019 - 10:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Saadet Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Mustafa Vahdet Sürücü,Genel Merkez Yüksek İdare Kurulu Üyesi Ahmet Emiroğlu ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında İlçemiz Afşin’e geldi.

Burada Afşin İlçe Başkanı Yusuf Doğan ve Afşin Belediye Başkan Adayı Şeref Ertekin tarafından karşılanan Sürücü,AFŞİN HABER’e özel açıklamalarda bulundu. 

 Afşin’li kardeşlerimizin dün ve bugün dükkanlarını gezdik oda gezileri yaptık şimdi büyük bir çoğunlukla muhatap olduk. Gördük ki  Afşin Saadet Partisi belediyeyi kazanması noktasında ciddi bir ümit veriyor diyen Mustafa Vahdet Sürücü,İnsanlarımız iktidar partisinin haksız uygulamalarından dolayı yorulmuş yıpranmış artık bir arayış içine girmişlerdir. Sabah akşam dolma yesek olmaz. Biraz içli köfte yememiz lazım, biraz eşkili çorba içmemiz lazım diyorlar. 17 yıldan beri Tek parti yönetimi gına getirdi bir değişiklik istiyorlar. Bu değişiklik noktasında da en güçlü adayı ve cazibe merkezi olarak Saadet Partisi’ni ve Saadet Partisi’nin adaylarını görüyorlar dedi.

Biz bu çalışmaların sonuçlarını çok güzel alacağız.Allah izin verirse Şeref kardeşimiz Afşin de Bendeniz Mustafa Vahdet Sürücü Büyükşehir belediye başkanı adayı olarak tüm Maraş çapında bu seçimi kazanacağımıza İnanıyoruz diyen Saadet Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Mustafa Vahdet Sürücü, seçimi aldığımız zaman Afşin’in boynunun bükük kalmasından,boynu büküklükten kurtaracağız. Sadece Afşin değil bütün Kahramanmaraş 70 yıldan beri her bakımdan talihsiz ve sahipsiz kalmıştır. Kahramanmaraşımız kendisine hizmet ve idareciler ve yöneticiler tarafından gerekli hizmete kavuşamamıştır. İşte bunun açığını ihtiyacını yaşamaktadır. İşte biz inşallah Saadet partisinin toplu  heyeti olarak biz  Kahramanmaraşımızı Bütün ilçeleriyle barıştıracağız çünkü Afşin’imiz,  Elbistan’ımız Maraşla bağlantıları Zayıfladığı için Malatya’ya gitmektedir. Göksun’umuz Kayseri’ye gitmektedir. Andırın’ımız Osmaniyeye Adana’ya gitmektedir.Pazarcığımız Gaziantep’e gitmektedir. İşte bu kopukluk var, boynumuzu büküyor yüzümüzü eşkitiyor, moralimizi bozuyor. Biz Maraş’ın ilçeleri arasında hem sosyal ağları hem kültürel bağları hem iktisadi ekonomik bağları güçlendireceğiz.Maraş’da ilçeleri ve ilçeleriyle birlikte birbirleriyle gönül bağlarını da güçlendireceğiz dedi.

Av.Mustafa Vahdet Sürücü Afşin’de esnaf ziyareti gerçekleştirdikten sonra İlçeden ayrıldı.