SON DAKİKA

Afşin’de 88. Tekerlekli Sandalye teslim edildi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Afşin’de Gaziler Günü Programı belli oldu.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Yücel,”Halkın içerisinden birisi olarak Başkanlığa Adayım”

Bu haber 30 Ekim 2018 - 17:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Özel SS.71 Nolu Şehir İçi Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Cüneyt Yücel,Ak Parti Afşin Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Özel SS.71 Nolu Şehir İçi Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Cüneyt Yücel,Adalet ve Kalkınma Partisinden Afşin Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıklayarak,çalışmalarına başladı.

Parti Teşkilatının içerisinden geldiğini belirten Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Cüneyt Yücel,Bu Partide büyüdüm.Bu partinin neferiyim.Afşin Belediye Meclis üyesiyim.Özel SS.71 Nolu Şehir İçi Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanıyım.Halkın içerisindeyim ve Halkın içerisinden birisi olarak Afşin’in yönetimine talibim dedi.

AFŞİN HABER’e açıklamalarda bulunan Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Cüneyt Yücel,Ben öncelikle Partimizin çaycılığına,sandalyeciliğine,davamızın hizmetkarlığına talibim.Rabbim bu millete hizmet etmeyi bana nasip ederse,Afşin’de Belediye zihniyetine Teşkilatçılık getirmek için yola çıktım.Belediyecilik halkın içerisinde olmaktır.Ben halkın içerisinden birisi olarak bu millete hizmete talip oldum dedi.

Öncelikle içerisinde büyüdüğüm,gecemi gündüzüme katarak hizmet ettiğim,gerektiğinde çaycı,gerektiğinde Sandalyeci olarak hizmet verdiğim Partimin Teşkilatına güveniyorum.Mahalle Teşkilatlarıma güveniyorum.Mahalle Muhtarlarına güveniyorum,içerisinde bulunduğum hatta 7/24 Halk Dolmuşu şoförü olarak içerisinde bulunduğum halkımıza güveniyorum diyen Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Cüneyt Yücel,Rabbim nasip ederse bu millete Belediye Başkanı olarak da hizmet etmek istiyorum dedi.

Çalışmalarına tecrübeli siyasetçileri ziyaret ederek başladığını belirten Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Cüneyt Yücel,girmedik gönül,çalmadık kapı bırakmadan 31 Mart tarihinde yapılacak olan Yerel seçimlerine kadar çalışacaklarını söyledi.