SON DAKİKA

Afşin Sucukları artık Müşteriye Vakumlu olarak sunuluyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

60 Ülkede çekimler yapan Modern Evliya Çelebi’den AFŞİN HABER’e ziyaret!

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Zabıtadan Pınarbaşı Denetimi!

Bu haber 18 Haziran 2019 - 5:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Elbistan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından oluşturulan motorize ekiplerince, Pınarbaşı mesire alanında denetimler aralıksız devam ediyor.

Vatandaşların Pınarbaşı mesire alanında huzurlu bir zaman geçirmesi adına, Elbistan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri her türlü önlemlerine devam ediyor.

Yapılan çalışmalar hakkında Elbistan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “İlçemizin en önemli turizm alanına sahip olan ve yaz mevsimi ile birlikte ziyaretçi sayısının en üst seviyeye ulaştığı Pınarbaşı mesire alanında halkımızın daha nezih bir ortamda vakit geçirebilmeleri için her türlü önlemlerimiz devam ediyor. Bu bağlam Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı olarak yeni oluşturulan motorize ekiplerimiz çalışmalarına başladı.

Ekiplerimiz Pınarbaşı mesire alanında yaptığı denetimlerde, hırsızlık, kapkaç gibi olayları önlerken, çimler üzerinde mangal yapılması ve mesire alanında bulunan barajda suya girilmesini engelliyor.

Vatandaşlarımızdan Hassasiyet Bekliyoruz

Açıklamadan devamında, “Yapılan tüm bu çalışmalar vatandaşımızın huzuru için yapılmaktadır. Özellikle geçtiğimiz yıllarda yaşanan boğulma vakalarının tekrar yaşanmamasını diliyoruz. Denetimlerimiz esnasında vatandaşlarımızdan yardımcı olmalarını ve hassasiyet göstermelerini bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.