SON DAKİKA

Kahramanmaraş’ta Demokratik Sağlık Sen Resmen Kuruldu!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de BBP Kadın Kolları’da istifa etti!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

AYCAN;”ÖĞRENCİLER KREDİLERİNİ ÖDEYEMİYOR”

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Ak Parti Yeni İlçe Yönetimi Basın Karşısına çıktı!

Bu haber 15 Şubat 2018 - 14:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Teşkilatı yeni yönetimi Basın karşısına çıktı.Genç ve dinamik ekibi Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi tanıttı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz günlerde Afşin İlçe Başkanlığına atanan Avukat İsmail Safi,Afşin İlçe Teşkilatını Genel Merkeze sunduktan sonra düzenlediği yemekli bir toplantı ile yeni İlçe yönetimini Basın ile tanıştırdı.

Dün akşam Pasha Restaurant’da gerçekleşen Toplantıya Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi,Ak Parti Afşin Gençlik Kolları Başkanı Erkam Genç,Ak partinin yeni ilçe yönetimi ve Basın mensupları katıldı.

Yemek öncesi bir konuşma yapan Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi,Türkiye’de anayasal 3 tane erk vardır 4. erkinde basın olduğuna inanıyorum. Biliyorsunuz yasama, yürütme, yargı Türkiye’nin kurumsal erkidir. Ancak basında bunlardan sonra gelir, halkın haber alma özgürlüğü, halkın haber almasını sağlanması, halkın dünyadan Türkiye’den ve memleketinden haber alması sizlere bağlı. Bu vesileyle ben sizlerin yaptığı görevi çok önemsiyorum.  Hepiniz kutsal bir görev icra ediyorsunuz. Bu vesileyle basınımıza tekrar hoş geldiniz diyorum. Bundan sonraki süreçte de arkadaşlarımız tek tek kendilerini tanıtacaklar. Ben İsmail Safi 20 yıldır Afşin’de avukatlık yapmaktayım dedi.

Programın sonunda Başkan Safi, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 2582’ye MEHMETÇİK yazıp kısa mesaj (SMS) göndererek Mehmetçik Vakfına 10,00 TL tutarında bağışta bulundular. Safi, bu kampanyaya tüm vatandaşları davet etti.

Program yemek sonrası hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.