Show Tv Afşin Çekimleri Pazar günü yayınlanacak! « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Show Tv Afşin Çekimleri Pazar günü yayınlanacak!

Bu haber 07 Şubat 2018 - 12:53 'de eklendi.

Büyüksevin Muhtarının girişimleriyle hem Büyüksevin Mahallesinin hem de Afşin’in tarihi ve turistik değerlerini tanıtmak üzere Afşin’e gelen ve çekimler gerçekleştiren Show Tv’nin sevilen programlarından Lezzet Yolculuğu programı bu hafta Pazar günü yayınlanacak.

Her hafta Ülkemizin farklı bir bölgesinden seslenen ve yaptığı çekimlerle yörelerimizin lezzetlerini tanıtan sevilen Program yapımcısı Turgay Başyayla,geçtiğimiz haftalarda Büyüksevin Mahalle Muhtarı Bekir Aytaç’ın girişimleriyle İlçemiz Afşin’de çekimler yapmıştı.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğunun Afşin çekimlerinin bu hafta sonu Pazar günü saat 13:00 de yayınlanacağı bildirildi.

Konuya ilişkin Afşin Haber Merkezine açıklamalarda bulunan Büyüksevin Mahallesi Muhtarı Bekir Aytaç,Büyüksevin Mahallesinin de yer aldığı,Afşin’in tarihi ve turistik yerlerinde çekimlerin gerçekleştiği Turgay Başyayla ile Lezzet Yolcuğu programı bu hafta sonu Pazar günü saat 13:00 de Show Tv’de yayınlanacak.Tüm halkımızı ekran başına bekliyoruz dedi.

Lezzet Yolculuğu Program yapımcısı Turgay Başyayla geçtiğimiz haftalarda Afşin’e gelmiş,başta Büyüksevin Mahallesinde Afşin yemekleri olmak üzere Afşin Tarihi Ömer Ağa konağında çekimler gerçekleştirmişti.