SON DAKİKA

Afşin’de Gaziler Günü Çelenk Sunma töreni yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Afşin’de 88. Tekerlekli Sandalye teslim edildi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Afşin’de Gaziler Günü Programı belli oldu.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Show Tv Afşin Çekimleri Pazar günü yayınlanacak!

Bu haber 07 Şubat 2018 - 12:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyüksevin Muhtarının girişimleriyle hem Büyüksevin Mahallesinin hem de Afşin’in tarihi ve turistik değerlerini tanıtmak üzere Afşin’e gelen ve çekimler gerçekleştiren Show Tv’nin sevilen programlarından Lezzet Yolculuğu programı bu hafta Pazar günü yayınlanacak.

Her hafta Ülkemizin farklı bir bölgesinden seslenen ve yaptığı çekimlerle yörelerimizin lezzetlerini tanıtan sevilen Program yapımcısı Turgay Başyayla,geçtiğimiz haftalarda Büyüksevin Mahalle Muhtarı Bekir Aytaç’ın girişimleriyle İlçemiz Afşin’de çekimler yapmıştı.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğunun Afşin çekimlerinin bu hafta sonu Pazar günü saat 13:00 de yayınlanacağı bildirildi.

Konuya ilişkin Afşin Haber Merkezine açıklamalarda bulunan Büyüksevin Mahallesi Muhtarı Bekir Aytaç,Büyüksevin Mahallesinin de yer aldığı,Afşin’in tarihi ve turistik yerlerinde çekimlerin gerçekleştiği Turgay Başyayla ile Lezzet Yolcuğu programı bu hafta sonu Pazar günü saat 13:00 de Show Tv’de yayınlanacak.Tüm halkımızı ekran başına bekliyoruz dedi.

Lezzet Yolculuğu Program yapımcısı Turgay Başyayla geçtiğimiz haftalarda Afşin’e gelmiş,başta Büyüksevin Mahallesinde Afşin yemekleri olmak üzere Afşin Tarihi Ömer Ağa konağında çekimler gerçekleştirmişti.