SON DAKİKA

DERYA ŞEN ‘ZULMET’ KLİBİNİ MELEKLERİYLE TANITTI

GENEL, GÜNCEL, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

Yardımcıoğlu’ndan Eğitim Bir Sen’e ziyaret!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Gürbüz, “Elbistan proje yağmuruna hazır olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

MARAŞFED YÖNETİMİNDEN AFŞİN SEÇİM BÜROLARINA ZİYARET!

Bu haber 12 Mart 2019 - 9:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul’da kurulan Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu (MARAŞFED) Yöneticileri İlçemiz Afşin’i ziyaret ederek Siyasi Partilere bir dizi ziyarette bulundular.

Heyet ilk olarak Cumhur İttifakı Seçim bürosunu ziyaret etti.Burada Cumhur İttifakı Afşin Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Güven ve Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi ile bir süre görüştü.

Daha sonra Saadet Partisi Seçim Bürosuna ziyaret gerçekleştiren MARAŞFED Yönetim Kurulu üyeleri burada Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Şeref Ertekin ve partililerle bir araya geldi.

Daha sonra Büyük Birlik Partisi seçim bürosuna geçen heyet burada Büyük Birlik Partisi Afşin Belediye Başkan Adayı Ecevit Kavak ve BBP Afşin İlçe Başkanı Ahmet Tatlı ile bir süre görüştü.

Heyet son olarak  Millet ittifakı seçim bürosunu ziyaret etti.Burada Afşin Belediye Başkanı Adem Yıldız ile görüşen MARAŞFED yetkilileri hem Federasyon çalışmalarını anlattı hem de adaylara başarılar diledi.

Ziyarete  MARAŞFED Başkanı (ELMÜHAY Vakfı Başkanı) Uğur Yinanç,AFŞİNDER Başkanı Ahmet Ardıç,Elbistan Karamağra Derneği Başkanı Enver Aksu,ARITAŞ Mahallesi Derneği Başkanı Adem Çelik ve Andırınlılar Derneği Başkanı Hamdi Çam katıldı.