Afşin Final Anadolu Lisesi Müdürlüğüne Gülsüm Aslan getirildi. | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Afşin’de olası Doğal Afet de Toplanma alanları açıklandı.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

“Şehirlerimizi ve Bölgemizi Kalkındırmaya Devam Edeceğiz”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin Final Anadolu Lisesi Müdürlüğüne Gülsüm Aslan getirildi.

Bu haber 01 Ağustos 2022 - 12:57 'de eklendi.

2022-2023 eğitim öğretim döneminde hizmete başlayacak olan Afşin Final Eğitim Kurumlarında Anadolu lisesi müdürü olarak Gülsüm Aslan göreve başladı.

Afşin Haber’e konuşan Afşin Final Eğitim Kurumları  Anadolu Lisesi Müdürü Gülsüm Aslan, Final Okulları olarak amacımız Planladığımız ve programladığımız eğitim öğretim etkinlikleri ile öğrencilerimizin akademik başarılarını üst seviyeye çıkarmaktır. Öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmelerini destekliyoruz. Akademik kariyerin yanında hepimizin yaşamına anlam katan sevgi, saygı, sorumluluk kavramlarının altında bulunan davranışları ve özgüveni çocuklarımıza kazandırmayı amaç edinen Modern eğitim İmkanlarının sağlandığı Final Eğitim Kurumlarının gülen yüzünü temsil etmektir. Final Eğitim Kurumları 30 yılı aşan tecrübesiyle gençlerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktadır dedi.

Gülsüm Aslan Kimdir?

1980 doğumlu Adana Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu mezunu olan Gülsüm Aslan, Çalışma hayatına  2008 yılında Elbistan Özel Altın Küre Okulları ile başladı. Sırasıyla Özel Final Okulları, Özel yıldız kolejinde ve bir çok devlet okulunda  Öğretmen olarak görev yaptı. Sonrasında  Özel Bahçeşehir Koleji  ve Özel Karaoğlan Kolejinde  İdareci olarak görev yaptı.

Aslen Göksunlu olan Gülsüm Aslan, Elbistan’da ikamet ediyor. Evli 1 Çocuk annesidir.