Afşin’de Öğrencilerden Mehmetçiğe ziyaret. | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Afşin’de Güvek Yaylasında Kabile Buluşması yapıldı.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin’de Öğrencilerden Mehmetçiğe ziyaret.

Bu haber 30 Mayıs 2022 - 5:27 'de eklendi.

MİNİK MEHMETÇİKLERDEN ORDUMUZA MORAL ZİYARETİ!

Afşinbey İlkokulu öğrencileri Afşin İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan Mehmetçikleri ziyaret ettiler. Pençe-Kilit Harekatından Şehit olan 5 Askerimizi anmak adına yapılan ziyaret Askerlerimize moral oldu.

Konuya ilişkin Afşinbey İlkokulu idaresinden yapılan açıklamada, Afşinbey ailesi olarak yakın zamanda ”Pençe kilit “harekatında şehit olan  askerlerimiz,Piyade Sözleşmeli Er Celal Tekedereli,Piyade Uzman Çavuş Onur Doğan,Piyade Teğmen Abdulkadir Güler,Piyade Uzman Çavuş Bican Kapılay,Piyade Uzman Çavuş Hüseyin Cankaya’yı anmak ve bu şehitlerimizle birlikte geçmiş tüm şehitlerimize başsağlığı dilemek için Afşin Jandarma Komutanlığını ziyaret ettik.Bu vesile milletimize ve ordumuza moral vermek için  1B Sınıfı öğrencilerimiz, hazırladığı Ordu Marşı gösterisini yaptılar.Emekleri için Ersan Ertuğrul Bey’e,öğrenci ve velilerimize öğretmenimiz Ömer Coşanay’a ,misafirperverlikleri için ilçe jandarma komutanlığı binbaşımız Özgür Gümüşay komutanımıza ve diğer şanlı askerlerimize teşekkür ederiz açıklamasında bulunuldu.

Afşin İlçe Jandarma Komutanı J.Binbaşı Özgür Gümüşay tarafından karşılanan öğrencilerin ziyareti yaklaşık yarım saat sürdü.