CHP Afşin Teşkilatından Final Okullarına Ziyaret. | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

EXPO 2023 ile genç yetenekler keşfedilecek, dünyaya açılacak.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

“Spor ve Sporcunun Yanındayız”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, SPOR, YAŞAM

CHP Afşin Teşkilatından Final Okullarına Ziyaret.

Bu haber 21 Haziran 2022 - 5:41 'de eklendi.

CHP Afşin İlçe Başkanlığı tarafından Afşin’de açılan Final Okullarına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Dün saat 17:30 da gerçekleşen ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afşin İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan, Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun ve Parti yönetimi katıldı.

Ziyarette Afşin Final Okulları Kurucusu Tufan Yanar ve Okul Müdürü Yaşar Doğan ev sahipliği yaparak Okulu gezdirdi ve 2022-2023 Eğitim Öğretim döneminde açılacak olan Okulda yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verildi.

Ziyarette AFŞİN HABER’e bir açıklama yapan CHP Afşin İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan, Yaklaşık 20 yıldır iktidar olan Partinin her şeyi bitirdiği gibi Eğitim sistemini de bitirdiği hepimizin malumu. İlkokuldan başlayıp Üniversite sınavına kadar sınava giren çocuklarımız yarış atı gibi. Çocuklarımızın yeteneklerine paralel meslek edindirme seçenekleri yok. Final Okulları Türkiye’de çağdaş eğitimin öncülerinden birisidir. Daha önce de cemaatlere karşı aktif bir şekilde mücadele eden bir eğitim kurumudur. Final okullarını Afşinimize getirdiği için hepinizin huzurunda Tufan Yanar beye çok teşekkür ediyor,İlçemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Afşin Final Okulları Kurucusu Tufan Yanar’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bizi ziyaret ederek onure ettiler. Okulumuzu gezdirdik ve yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdik. Sağolsunlar dedi.

Yaklaşık 1 saat süren ziyaret hatıra fotoğrafı ile son buldu.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .