ROTA Kurs Merkezinde Eğitimler gece-gündüz devam ediyor. « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

ROTA Kurs Merkezinde Eğitimler gece-gündüz devam ediyor.

Bu haber 16 Aralık 2022 - 6:43 'de eklendi.

ROTA Kurs Merkezi hizmete açıldığı günden beri eğitimlere de etkinliklere de aralıksız devam ediyor.

ROTA Kurs Merkezi Müdürü Adem Güven,Afşin Haber Merkezine yaptığı açıklamada, ROTA Kurs Merkezimizde ilk açıldığımız günden bu yana etkinliklerde eğitimlerde gece gündüz demeden aralıksız devam ediyor dedi.

Deneyimli ve alanında uzman eğitim kadrosu ile birlikte yola çıktıklarını belirten Adem Güven, Çocuklarımızın istedikleri mesleklere ulaşabilmeleri için taahhüt ettiğimiz eğitim ve etkinlikleri aralıksız gerçekleştiriyoruz. Türkiye Geneli ile aynı anda yapılan Deneme sınavlarıyla da çocuklarımız derecelerini görme şansı elde ediyorlar dedi.

Öğrenciler eğitimlerin yanı sıra sosyal anlamda da etkinliklere katılarak stres atıyorlar diyen ROTA Kurs Merkezi Müdürü Adem Güven, velilerimizden de öğrencilerimizden de kurumumuza karşı teveccühler artarak devam ediyor. Çocuklarını bizlere emanet eden tüm velilerimize teşekkür ediyoruz dedi.

Akşam etütlerinin de devam ettiğini belirten ROTA Kurs Merkezi Müdürü Adem Güven, eğitimcilerimiz ev konforundan fedakarlık yaparak öğrencilerimizle gece-gündüz ilgileniyorlar. Öğrencilerimiz bizlerden biz de öğrencilerimizden memnunuz dedi.

Mezun Kontenjanının doluluğuna da dikkat çeken Güven, Eğitimlerimiz haftanın 7 günü devam ediyor dedi.