Siyer-i Nebi Sınavı Afşin’de 17 Aralık’ta yapılacak. « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Çözüm Bilgisayar, kurduğu sistemle en üst düzeyde Güvenlik sağlıyor.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, TEKNOLOJİ, YAŞAM

Başkan Görgel: “15 Temmuz, Aziz Milletimizin Zaferidir”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Siyer-i Nebi Sınavı Afşin’de 17 Aralık’ta yapılacak.

Bu haber 15 Aralık 2022 - 9:57 'de eklendi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Liseli Gençler Efendimiz  (s.a.v)’in izinde Siyer-i Nebi Yarışması başvuruları tamamlandı. Anadolu Gençlik Derneği Afşin Temsilciliğinden yapılan açıklamada Sınavın 17 Aralık 2022 tarihinde Afşin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde saat 11:00 de yapılacak denildi.

Sınava başvurular  www.efendimizinizinde.com  üzerinden yapıldı. Sınava gireceklere Ahmet Cevdet Paşa’nın kaleme aldığı SON PEYGAMBER HAZRETİ MUHAMMED adlı eser hediye edildi. 120 dakika sürecek sınavda sorulacak 80 soru da bu kitaptan sorulacak.

Anadolu Gençlik Derneği Afşin Temsilcisi Hasan Özer Afşin Haber’e yaptığı açıklamada, Siyer-i Nebi sınavımız 17 Aralık 2022 tarihinde saat 11:00 de tüm Türkiye’de aynı saatte başlayacaktır. Liseler Siyer-i Nebi Yarışması 120 dakika ve 80 sorudan oluşacaktır. Sevgili Öğrenciler 31 Aralık 2022 tarihinde www.efendimizinizinde.com adresinden Sonuç Açıklama Sistemine girerek T.C. Kimlik Numaraları ile Sınav Sonuçlarını öğrenebileceklerdir. Afşin’de ki sınav yeri ise Afşin Anadolu Kız İmam Hatip Lisesidir. Tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz dedi.