SON DAKİKA

“Zeytin Ağacı Tiyatro Oyunu ve Kardeşlik Durakları Konseri” düzenlenecek.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

“Afşin Ticaret ve Sanayi Odasında Genç ve Dinamik ekip ruhu oluşturacağız”

Bu haber 09 Şubat 2021 - 7:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adaylığını açıklayan İş Adamı İsmail Utku Ertekin,dün Basın Mensuplarına kendisini tanıttı.

Konuşmasının her cümlesinde Genç ve Dinamik bir ekip ruhu vurgusu yapan İsmail Utku Ertekin,Afşinimizin ülkemiz ticaretine dahi entegre olamamış olması bizleri derinden üzmektedir. Afşinimizin değerli ticaret erbabı büyüklerimizin sahip olduğu tecrübenin Z kuşağı gençlerimize aktarımını sağlayacak, tecrübe ve cesaretin aynı ticari platformda buluşmasını sağlayacak çalışmaların somutlaştırılarak ticari hayatımıza uygulanmasını acil ve elzem görmekteyiz dedi.

İçinde bulunduğumuz konjektürde artık ticarettede bir dönemin sonuna gelmiş bulunuyoruz,kuralların yeniden yazıldığı bir dönemden geçiyoruz,yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizi bu geçiş döneminde sıkı bir inovasyonla başarmamız gençlerimiz, ülkemiz ve geleceğimiz için çok büyük bir önem taşımaktadır. Günümüz ticareti gerek ulusal gerekse uluslararası alanda artık bir bedenin sinir sistemi gibi bir birine entegre olarak bağlanmış şekilde çalışmaktadır diyen Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı İsmail Utku Ertekin,Çok yakında yeni bir perspektifle yeni yüzlerle genç dinamik yönetimimiz ve projelerimizle kapınızı çalacağız. Afşin’imizi ülkemizin ticari hayatıyla entegre edecek, mevcut işletmelerin kurumsal alt yapı ile daha üretken hale gelmesini sağlayacak ve nihayetinde Afşinimizde üretilen ürünleri önce ülke sonra dünya ekonomisine kazandıracak projelerimizi kamu ve özel teşebbüs temsilcileri ile paylaşarak fizibilitelerini yapmaktayız. Memleketimize hizmet amacıyla yürüttüğümüz çalışmalarımızı ticaret odası çatısı altında kurumsal olarak yürütmek için sizlerle birlikte gayretle ve azimle çalışmayı gönülden arzuluyoruz dedi.

Biz geçmiş yönetimlerle kavga ederek değil her fikrin her tecrübenin Afşinimiz için ne kadar değerli olduğunu içimize sindirerek yola çıkıyoruz.Bu bağlamda alışılmışın dışında siyasi bir seçim atmosferi yerine daha uzlaşmacı iletişime açık Afşin içinde bir tuğla kim koyabilir düsturuyla hareket edeceğiz diyen Ertekin,çıktığı yolun Afşin İş Dünyasına hayırlara vesile olmasını temenni etti.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN