Yeniden Refah,Memleket ve Güç Birliği Partisinin Afşin’de ki Gündemi “Ayçiçeği Üreticisi” | Afşin Haber
SON DAKİKA

Başkan Güven,İstanbul’da ki Elbistanlılarla buluştu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Büyükşehir İnceleme Başlattı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Sütçü İmam Kabri Başında Dualarla Anıldı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kuyumcu Esnafına Yetki Belgesi Zorunluluğu!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Yeniden Refah,Memleket ve Güç Birliği Partisinin Afşin’de ki Gündemi “Ayçiçeği Üreticisi”

Bu haber 24 Ağustos 2021 - 5:36 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Yeniden Refah Partisi,Memleket Partisi ve Güç Birliği Partisinin Afşin İlçe Başkanları bir araya gelerek Ayçiçeği Üreticilerinin Sorununu masaya yatırdı.

İlçemiz Afşin’de Ayçiçeği Üreticilerinin Taban Fiyat Belirsizliği ve TMO’nun Alım garantisi vermemesi sebebiyle başı dertte.

Yeniden Refah Partisi,Memleket Partisi ve Güç Birliği Partisinin Afşin İlçe Başkanları bir araya gelerek Ayçiçeği Üreticilerinin Sorununu masaya yatırdı. Dün bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Afşin İlçe Başkanı Emrah Arslan,Başkan Yardımcısı Ahmet Özcan,Güç Birliği Partisi Afşin İlçe Başkanı Cafer Arslan ve Memleket Partisi Afşin İlçe Başkanı Mehmet Ceren Afşin Ziraat Odası Başkanı İbrahim Emiroğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Ayçiçeği ilçemizde hatırı sayılır derecede üretilmekte,ayrıca İlçemizde yetişen Ayçiçeğinin aroması çok daha lezzetlidir diyen Partilerin İlçe Başkanları Ziraat Odası Başkanı İbrahim Emiroğlu’ndan Ayçiçeği çiftçisinin sorunlarının giderilmesi için girişimde bulunulmasını talep ettiler.

AFŞİN HABER’e açıklamada bulunan Yeniden Refah Partisi Afşin İlçe Başkanı Emrah Arslan, Bizler Ayçiçeği üreticimizin dün olduğu gibi bugün de yanındayız. Ayçiçeği Üreticisinin Tüccarlara ezdirilmemesini istiyoruz.İvedilikle Taban Fiyatın açıklanmasını bekliyoruz ve Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO)’nun Alım garantisi vermesini bekliyoruz dedi.

Afşin Ziraat Odası Başkanı İbrahim Emiroğlu’da ilgili yerleri arayarak konunun gündeme gelmesini sağladıklarını ve en kısa sürede konuya ilişkin bir açıklamanın yapılmasını beklediklerini belirtti.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN