AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal’da Koruculara Övgü! « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal’da Koruculara Övgü!

Bu haber 27 Aralık 2019 - 6:05 'de eklendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal’da Koruculara Övgü

“Devletimizin Bekası İçin Beraberiz”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu’nu ziyaret etti. Ünal, ziyarette yaptığı değerlendirmelerde, “Devletimizin bekası milletimizin huzuru için her zaman bir ve beraberiz” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen ile Yönetim Kurulu üyesi ve Kahramanmaraş Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Dernek Başkanı Celalettin Fırtına ile görüş alışverişinde bulundu.

ilgili değerlendirmelerde yapan Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kahramanmaraş Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Dernek Başkanı Celalettin Fırtına, “Değerli büyüğümüz Sayın Mahir Ünal beye, güvenlik korucularımızın bazı talepleri ile alakalı bilgi arz ettik. Her zaman yanımızda olduğunu ziyaretiyle bir kez daha gösteren Sayın Bakanımıza, değerli ilgilerinden dolayı tüm güvenlik korucuları arkadaşlarımız ve konfederasyonumuz adına çok teşekkür ediyorum. Güvenlik koruculuğu sistemi, Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde artık devletimizin 3.silahlı gücü haline gelmiş ve terörle mücadelede askerimiz ve polisimiz gibi devletin göz bebeği olmuştur. Kahramanmaraş’ımızda 2 bine yakın 26 ilimizde, gönüllüleriyle 74 bin kişilik sayımızla, ilimiz ve doğu-güneydoğuda terörün önünde önemli bir engel olarak, hain PKK terör örgütünün korkulu rüyası olunmuştur” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ise, “Biz korucularımızı şehit ailelerimizi seviyoruz ve biliyoruz ki onlarda bizi seviyorlar. Devletimizin bekası milletimizin huzuru için her zaman bir ve beraberiz. Bugün bu ziyaretimi 26 ilimizde görev yapan tüm güvenlik korucuları ve şehit ailelerimizi ziyaret etmiş gibi görün. Genel Başkan Sayın Ziya Sözen ve siz değerli yönetim kurulunun şahsında tüm güvenlik korucularımıza ve şehit ailelerimize selamlarımızı sevgilerimizi ve görevlerinden başarı dileklerimizi iletiyorum” şeklinde konuştu.