Av.İsmail Safi; “Ak Parti Hizmetleriyle Siyasi tarihimize damgasını vurdu” | Afşin Haber
SON DAKİKA

Başkan Güngör Müjdeyi Verdi: Olimpik Havuz Geliyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SPOR, YAŞAM

GÜVENÇ VE KILIÇ İSTİKLAL ÜNİVERSİTES’İNİ ZİYARET ETTİ!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Mahçiçek’ten Engelli Bireylere Bir Merkez Daha.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Tecrübeli Eğitim Kadrosu ile ROTA Kurs Merkezi Eğitime başladı!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER

Av.İsmail Safi; “Ak Parti Hizmetleriyle Siyasi tarihimize damgasını vurdu”

Bu haber 16 Ağustos 2021 - 6:05 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi, Ak Partinin 20. kuruluş yıl dönümünde AFŞİN HABER’e konuştu. Safi; Ak Parti Hizmetleriyle Siyasi tarihimize damgasını vurdu dedi.

14 Ağustos 2001’de kurulan AK Parti, 20. yaşını kutluyor. Son günlerde Ülke genelinde yaşanan Doğal Afetler sebebiyle kutlamaların iptal edildiğini belirten Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi,AFŞİN HABER’e Ak Partinin kuruluş yıl dönümü dolayısı ile açıklamalarda bulundu.

Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti’nin siyaset sahnesine girdiği tarihten bugüne tam 20 yıl geçti diyen Av.İsmail Safi, AK Parti 2001 yılından bu yana gerçekleştirdiği reformlar ve icraatlarıyla Türk siyasetine damgasını vurdu. Yeni Türkiye’nin vizyonunu çizdi. Son 20 yılda birçok köklü değişikliğe imza atan AK Parti, istikrardan rahatsız olan çevrelerin de hedefi oldu. Darbe girişimlerine ve provokasyonlara maruz kaldı dedi.

AK Parti ile Türkiye’nin yeni bir vizyon kazandığını belirten AK Parti Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi, “Partimizin 20. Yaşını kutluyorum. Gururla ve aşkla içerisinde yer aldığım bu davaya gönül verenlerle birlikte nice 20. Yıllara diyorum. Katıldığımız ilk seçimden bugüne kadar Ülkemiz’de birinci parti olan AK Parti, siyasete, sağlığa, eğitime, tarıma, spora, sosyal ve kültürel yaşama reformlar getirerek ülkemizi lider ülke konumuna getirmiştir. Tüm engellere rağmen iktidarda kalan ve ülkemizi ileriye taşıyan AK Parti ve Partimizin kurucusu Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı saygıyla ve şükranla selamlıyorum. Ayrıca Ülkemizin iç ve dış engellerine karşı dik durarak bizlere destek veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye ve Cumhur ittifakına destek veren tüm mensuplara teşekkür ediyorum” dedi.

Safi, Milletle birlikte bu yolda yılmadan ve usanmadan yürüyeceklerini de sözlerine ekledi.