Başkan Aydın’dan Gelecek Partisine ziyaret. | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Yılmazlar petrolde Yıkama Odaları hizmete açıldı.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Türkçayırı İlkokulu Öğrencileri Golf ile ilk kez tanıştı.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SPOR, YAŞAM

Afşinli Öğrencilerin büyük başarısı!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Fener Alayı.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Aydın’dan Gelecek Partisine ziyaret.

Bu haber 11 Mayıs 2022 - 6:33 'de eklendi.

Şehit Gazi  Sen  Sendikaları Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın, Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik ile buluştu.

Buluşmaya ilişkin AFŞİN HABER’e açıklamada bulunan Şehit Gazi  Sen  Sendikaları Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın, Bugün Gelecek Partisi Kahramanmaraş il başkanı Muharrem Çevik Bey ile Şehit Gazi Sen Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın olarak Kahramanmaraş gelecek partinin İl Başkanı ziyaret etmiş bulunmaktayım. Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Sayın Muharrem Çevik beyin biz ve sendikamıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim dedi.

Başkan Aydın, Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik’e Sendikanın Kahramanmaraş yapılanmasına ilişkin bilgi verdi.

Şehit ve Gazi Sendikalar Kahramanmaraş il başkanı olarak Kahramanmaraş ofisinizi tutmuş olup Önümüzdeki gün içerisinde inşallah Kıbrıs meydanında ofisimize misafir kabullerimiz olacaktır diyen Başkan Aydın, Şehit Gazi Sen ailesi olarak tüm kamu kurum da ki kamu çalışanlarına kapımız açık olduğunu buradan beyan biliyorum. Şehit Gazi Sen olarak her geçen gün daha bir adım öne çıktığımızı sendikacılıkta alışılmışın dışına siyasete yön veren STK olmak için kurulduğumuz ilk günden bugüne sözümüzün ve davamızın vatanımızın milletimizin bayrağımızın kamuda liyakat  ve hiyarji  yapıya Özen göstereceğiz. Adam kayırmacı değil. sarı sendikaların kiralık müdürlerinin söylemleri değil maaşını devletten alıp sarı Sendikanın Emir komutasında iş tutan..?Benden olsun anlayış için değil devlet otoritesi için sendikacılık yapacağımıza bir kez daha Söz veriyoruz..Tüm Kahramanmaraş’ta hemşerilerime şehit gazi Sen sendikasında bir çay içmeye bekliyor Bundan sonraki zaman diliminde sahada her geçen gün daha Güçlü olmaya Vatanına bayrağını canım pahasına Seven bu topraklar için evladını oğlun torununu kardeşini Şehit vermiş tüm kamu çalışanları yanımızda görmeyi her zaman arz ediyoruz Güçlünün değil haklının yanında olacaklarını inanıyorum Sizler bayrak yere düşmesin diye şehit ve gazi olan neferler siniz ve yakınları bu sendika sizin sizin haklarınız için mücadele eden bir kuruluştur dedi.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .